AM Dental Studio, SIA

AM Dental Studio, SIA

Atbrīvošanas aleja 71-4a, Rēzekne LV-4601
+371 28002700 +371 28002700 Mājaslapa Mājaslapa

Dr. Antona Maksimova zobārstniecība

Rūpes par savu veselību ir ārkārtīgi svarīgas katram no mums, tāpēc skaisti un kopti zobi ir ne tikai žilbinošs smaids, bet arī visa organisma veselības garants.

Klīnika AM Dental Studio, kas atrodas pašā Latgales sirdī, sniedz kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem. Mūsu speciālistu profesionālās kvalifikācijas sagataves līmenis garantē sniedzamo pakalpojumu drošību un uzticamību.

Jūs neapšaubāmi būsiet gandarīti gan par rezultātu, gan par komfortu mūsu klīnikas apmeklējuma laikā. Zobu ārstēšanas procedūra būs ātra un absolūti nesāpīga! 

Pakalpojumi:

  • Terapija
  • Protezēšana
  • Ķirurģija
  • Zobu kapes

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 28002700
E-pasts info@amdental.lv
Mājaslapa https://amdental.lv/
Reģistrācijas numurs 40203336607

Atslēgvārdi

Zobārsts Rēzeknē, zobārsti Rēzeknē, zobu protezēšana Rēzeknē, Antons Maksimovs, Antona Maksimova zobārstniecība, zobārts Maksimovs, AM Dental, AM Dental studija, AM Dental Studio, Labs zobārsts Rēzeknē, zobārsts bērniem Rēzeknē, bērnu zobārsts Rēzeknē, Higiēna, Silants, Zoba atjaunošana, plombe, Sakņu kanālu ārstēšana, Sakņu kanālu pārārstēšana, Zobu balināšana, Zobu taisnošana ar kapēm, Piena zoba labošana, Piena zoba ekstrakcija, Rentgens, Skenēšana, 2D Rentgens, 3D Rentgens, protezēšana, Metālkeramikas kronis, Keramikas kronis, venīrs, Cirkonija kronis, Kronis uz implanta, izņemama protēze, Protēze uz implantiem, Nakts kape, ķirurģija, Zoba ekstrakcija, Komplicēta zoba ekstrakcija, Alveolīta ārstēšana, Saknes gala rezekcija ar retrogrādu plombēšanu, Kaula augmentācija, Mīksto audu plastika, Implanti (Straumann, Neodent, Megagen). ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija