Afiša

A-STUDIO, Latgales vēstniecība GORS

A-STUDIO, Latgales vēstniecība GORS
A-STUDIO, Latgales vēstniecība GORS
KUR
KAD
Trešdiena, 5. decembris, 2018 19:00 - 20:30
A-STUDIO - leģendārs Kazahstānas/Krievijas kolektīvs ar unikālu muzikālo stilu, gaumi un aranžējumiem, kas 5. decembrī Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē uzstāsies ar jubilejas koncertprogrammu.

Grupa izpilda romantiski-dejisko pop-roku. Augstais profesionālisms tika vairākkārt apbalvots dažādos mūzikas festivālos un konkursos. A-Studio, kuras galvenie dalībnieki ir Baigali Serkebajevs, Vladimirs Miklošičs un Keti Topurija, ir neatkarīgs muzikālais kolektīvs, kas patstāvīgi veido koncertprogrammas un ir grupas dziesmu autori.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu vai Latgales vēstniecības GORS un Biļešu Servisa kasēs un internetā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Papildus informācija: http://latgalesgors.lv

Pirkt biļeti: