Afiša

Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS

Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS
Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS
KUR
KAD
Pirmdiena, 18. decembris, 2017 18:00 - 19:00
Jaunais Fiksi Šovs 2018 "Pamodini Salaveci!"
Speciālā programma — Fiksi — Pārsteigums mīļiem skatitāijem!
Fiksiki atgriežās uz skatuves ar jauniem piedzīvojumiem, šoreiz viss Jaungada izrādē!

Un tapēc ka Jaunais gads ir ģimenes svetki, Simka, Noliks un kompānija parādisies skatitājem kopā ar saviem vecākiem! Jaunās izrādes galvenais pārsteigums – pirmo reizi uz skatuves  Papus un Masja! Un viss pateicoties uzticīgiem Fiksi Šova pielūdzējem, kuri sen gaidīja šos varoņus.

Atkal pie jums ciemos: iemiļoti fiksiki, it kā tikko ekrana, ar originālam balsim un izskatu. Pirmo reizi: jaunās dekoracijas ar milzīgu ”pomogatoru” un svetku piedzīvojumi, kuros fiksiki nekādi nespēj pamodinat Salaveci bēz visu skatitāju draudzīgas palīdzības!

Ļaunie spēki iemidzināja Salaveci — un tā, ka viņš var nogulēt Jauno gadu un atstāt visus bērnus bēz dāvanam! Uzmanīgā pieaugušo – Papusa, Masjas un profesora Čudakova -  vadībā jautrā jaunā fiksi-paaudze Simka un Noliks, iesaistisies cīņā ar ļaundariem. Kā uzvarēt Slinkumu, Bailes un Alkatību, glabt Jauno gadu un saņemt apsveikumu personīgi no Salaveča? Tikai tādā gadijumā, ja katrs mazulis zālē piedalisies izrādes notikumos!

Ka parasti, ar fiksikiem nebūs garlaicīgi nevienam! Jautrības, ugunigas dejas, pazīstamas un specialas jaungada fiksidziesmiņas. Nepārtrauktās interaktīvas darbības — jaunas muzikālas varoņu spēles ar zāli, ka sižeta harmoniskā attistība. Iemiļotas skatitāju rekvizits – milzīgas piepūšamās dekorācijas! Un, protams, uz skatuves -  Salavecis.

Fiksiki ir atgriezušies lai atkāl pārsteigt!  Simka, Noliks, Masja un Papus aicinā skatitajus uz specialo ģimenes programmu!
Nenoguli piedzīvojumus – pamodini Salaveci! Protams, kopā ar fiksikiem :)

Tiekamies Rēzeknē, Koncertzālē “GORS” 18.decembrī!

Izrādes ilgums – 55 minūtes bez pārtraukuma.
Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Vairāk informācijas pa tālruni 20821888
Pirkt biļeti: