Afiša

Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS

Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS
Jaungada Fiksi Šovs, Latgales vēstniecība GORS
KUR
KAD
Otrdiena, 11. decembris, 2018 18:00 - 19:00
Fiksi-Šovs "Operācija Jaunais gads"

Liela mēroga izrādes pirmizrāde, pilna ar pārsteigumiem un svētku brīnumiem no leģendārajiem fiksikiem.

Īsts Salavecis šogad gaida šo pasākumu - "Fiksi-Šovs", kuru varoņi sagatovojuši skatītājiem īstu piedzīvojumu, kas sāksies vēl pirms izrādes!

Katrs skatītājs var iegūt super balvu no fiksikiem un Salaveča, piedaloties īpašā kvestā pirms izstādes. Katrs dalībnieks saņems īpašu “pomogatoru” zīmogu, kas nozīmē iespēju laimēt galveno Jaungada dāvanu. Jo vairāk zīmogu - jo lielāka ir iespēja laimēt!

Bet pēkšņi ... Salavecis kaut kur pazūd, kur viņš var būt? Viņu nolaupīja Datoru Valstības krāpnieki! Kāds Jaunais Gads bez Salaveča, bez brīnumiem un dāvanām? Neuztraucieties! Fiksiki zina izeju un aicina jūs piedalīties izrādē-atrakcijā kopā ar DimDimiču, Noliku un Simku Profesora Čudakova laboratorijā.

Skatītāju zāle tiks samazināta tieši lidz fiksiku izmēriem, lai mēs visi spētu cinīties ar ļaunumu un atgriezt Jaungada garastāvokli!
Burvīga svētku brīnumu atmosfēra ļaus bērniem un viņu vecākiem sajusties kā īstā pasakā, dziedot un dejojot kopā ar saviem mīļajiem varoņiem un pat kļūt par fiksikiem! Galu galā, tikai Jaunajā gadā visi sapņi piepildās.

Sagatavoties kvestam no Faira, Vertas, Špuļas, Igreka un Simkas ar Noliku, cīnīties par galveno balvu, spēlēt, dziedāt un dejot galvenajos Jaunā gada svētkos izejošajā gadā!

Neaizmirstiet nākt 45-55 minūtes pirms izrādes, pats jautrākais tikai sākas.
Tiekamies "Fiksi šovā"!


Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Vairāk informācijas pa tālruni 20821888
Pirkt biļeti: