Afiša

PIAFA. Liepājas teātra viesizrāde, Latgales vēstniecība GORS

PIAFA. Liepājas teātra viesizrāde, Latgales vēstniecība GORS
PIAFA. Liepājas teātra viesizrāde, Latgales vēstniecība GORS
KUR
KAD
Sestdiena, 21. oktobris, 2017 18:00 - 19:00
Nav līdzīgas mākslinieces Edītei Piafai un viņa ir pelnījusi, lai viņas stāsts par bezierunu mīlestību, mūzikas kaislību un sāpīgu sadegšanu tiktu stāstīts visos laikos. Viņa ir pierādījums uzticībai un mīlestībai, kas stiprāka par nāvi.
Izrādē tiek izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija… Šī izrāde tapusi kā veltījums māksliniecei, jo tieši šogad aprit 50 gadi, kopš viņas aiziešanas mūžībā…Nav līdzīgas mākslinieces Edītei Piafai un viņa ir pelnījusi, lai viņas stāsts par bezierunu mīlestību, mūzikas kaislību un sāpīgu sadegšanu tiktu stāstīts visos laikos. Viņa ir pierādījums uzticībai un mīlestībai, kas stiprāka par nāvi.
Izrādē tiek izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija… Šī izrāde tapusi kā veltījums māksliniecei, jo tieši šogad aprit 50 gadi, kopš viņas aiziešanas mūžībā… Lomās: Edīte Piafa – Agnese Jēkabsone
Momona – Ilze Trukšāne vai Anete Berķe
Bruno, leģionārs – Kaspars Gods
Luijs Leplē, bārmenis, Žaks, Vaimbēra kungs – Edgars Pujāts
Emīls, vācu kareivis, Luijs, amerikāņu jūrnieks – Kaspars Kārkliņš
Alberts, Reimonds, amerikāņu virsnieks, Īvs – Mārtiņš Kalita
Edijs, vācu kareivis, Lusjēns, Teo – Viktors Ellers
Marsels Serdāns, policijas inspektors, ārsts, narkotiku piegādātājs – Gatis Maliks
Mazais Luī, Žoržs, amerikāņu jūrnieks, Šarls, Minders – Sandis Pēcis
Marlēna, Madeleina, medmāsa – Everita Pjata
Akordeonists Roberts Žuels – Normunds Kalniņš   “Spēlmaņu nakts” 2013./2014. gada sezonas laureāti:   Gada aktrise – Agnese Jēkabsone (par Piafas lomu) Gada kustību māksliniece – Liene Grava (“Piafa” un “Sasodītais sarkanais mēness” Liepājas teātrī) Skatītāju simpātiju balvu ieguvēji: Gada izrāde – “Piafa” Liepājas teātrī, režisore Laura Groza-Ķibere Gada aktrise –  Liepājas teātra aktrise Agnese Jēkabsone   Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 22020206 vai +371 64633303. Biļešu cenas:
  • 25.00 € (izpārdots)
  • 22.00 € (izpārdots)
  • 19.00 € (izpārdots)
  • 17.00 € (izpārdots)
  • 15.00 € (izpārdots)
  • 12.00 € (izpārdots)
  • 10.00 € (izpārdots)
Pirkt biļeti: