Vietējās ziņas

 • Rudens slimības un to sekas: kas jāzina ikvienam?

  Foto: Shutterstock.com

  Daudzi cilvēki rudeni uzskata par skaistāko gadalaiku, taču septembris atnes ne tikai spilgtas krāsas un patīkamu vēsumu, bet arī dažādas slimības. Lai izbaudītu gleznainu laiku un piepildītu rudeni ar patīkamām aktivitātēm, neaizmirsti parūpēties par savu veselību! Šajā rakstā atradīsi noderīgu informāciju par rudens slimībām, uzzināsi, kāpēc ikviena saslimšana jāārstē profesionāli, un kā šādās sitācijās var palīdzēt ātrs kredīts. 

 • Kāzu aģentūras un citas alternatīvas jūsu lielajai dienai – ko labāk izvēlēties?

  Foto: Ligavam.lv / Miks Šēls

  Kāzas ir ļoti skaists brīdis, kad divas ģimenes apvienojas vienā, savienojot arī divas dzimtas. Vai kāzu aģentūras būs vislabākais variants, lai viss izdotos, kā iecerēts? Vai pietiek tikai ar vakara vadītāju? Uzziniet raksta turpinājumā!

 • Sieviešu apavi – sieviešu labākie draugi 

  Foto: SomijasApavi.lv

  Iedodiet sievietei īstās kurpes, un viņa iekaros pasauli. Pelnrušķītei taču izdevās, vai ne? Mūsdienu pasaulē kristāla kurpītes gan vairs nav modē, taču sieviešu apavi arī bez tām ir pieejami ārkārtīgi plašā klāstā. Par dažiem veidiem, kā sieviešu apavi tiek iedalīti, lasiet tālāk. Bet pirms tam – kā izvēlēties apavus.

 • 6 ieteikumi, lai darba drošība būtu augstā līmenī

  Foto: Pixabay.com

  Darba drošība ir jāievēro jebkurā vietā, kur tiek nodarbināti cilvēki, tāpēc ikvienam uzņēmumam ir nepieciešami dažādi darba aizsardzības pasākumi. Darba aizsardzības pakalpojumus nodrošina uzņēmums "FN-SERVISS", kas ikvienam uzņēmuma vadītājam iesaka izvērtēt tālāk norādītos ieteikumus.

 • Kā izvēlēties bērnam vispiemērotāko rotaļlietu?

  Publicitātes foto

  Rotaļlietas bērnam palīdz iepazīt pasauli un attīstīt kustības. Vecākiem, izvēloties mantiņas, ir būtiski piemeklēt katram vecumam visatbilstošākās, piemēram, tādas, kas palīdz iemācīties loģiski domāt vai atšķirt formas un krāsas. Lai neapjuktu plašajā rotaļlietu klāstā, sagatavojām Tev vairākus ieteikumus, kā atrast vispiemērotāko dāvanu.

 • Nepieciešama autoskola Rēzeknē? Uzzini, kur mācīties izdevīgi!

  Publicitātes foto

  Ja vēlies iegūt autovadītāja apliecību, noteikti esi domājis, kur atrast pieredzējušus pasniedzējus. Izvēloties kvalitatīvas apmācības, varēsi ne tikai droši sēsties pie stūres, bet arī ietaupīt naudu, nokārtojot CSDD eksāmenu ar pirmo piegājienu. Lai mācītos labā autoskolā, nav nepieciešams doties uz galvaspilsētu, jo autoskola Rēzeknē piedāvā B kategorijas apmācības personām no 16 gadu vecuma. 

 • Kredīti – izvēlies labāko un aizņemies droši

  Foto: Pixabay.com

  Kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, meklējam piemērotus risinājumus. Viens no tādiem – ātrā kredīta noformēšana.

 • Ātrais kredīts negaidītām dzīves situācijām

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts tiek izmantots, lai iegūtu papildu finanses brīžos, kad tās ir steidzami nepieciešamas. Lai arī kredīta ņemšana var būt parocīgs palīgs, sekojot atbildīgas aizņemšanās principiem, ir jāiemācās rīkoties ar savām finansēm tā, lai to pietiktu līdz nākamajiem ienākumiem.

 • Trenažieru zāle Tavai fiziskajai labsajūtai arī rudenī

  Publicitātes foto

  Siltajos vasaras mēnešos daudzi deva priekšroku sportošanai brīvā dabā – skrienot, peldot, braucot ar riteni, kā arī pievienojoties dažādu treneru rīkotajiem āra treniņiem. Lai kā arī negribētos, rudenīgi vēsais laiks strauji tuvojas, un sportošana ārā vairs nav tik patīkama. Laikapstākļu maiņa noteikti nav iemesls, lai pārtrauktu savas sportiskās aktivitātes, tāpēc trenažieru zāle būs īstais risinājums, kur rūpēties par sava ķermeņa fizisko formu un savu labsajūtu visu gadu.

 • Laulību gredzeni klasikas un avangarda cienītājiem

  Foto: Pixabay.com

  Topošais vīrs un sieva īpaši gaida to momentu, kad varēs apmainīties ar laulību gredzeniem. Brīdī, kad laimīgais pāris apliecina mīlestību un uzticību, gribas, lai viss būtu ideāli. Laulību gredzeni simbolizē mīlestības un harmonijas pilnu laulību. Gredzens ir tas, kas ik dienu atsauks atmiņā kāzu svinības, tāpēc tas jāizvēlas rūpīgi. Lai šis mīlestības apliecinājums iepriecinātu ne tikai kāzu dienā, bet arī visu turpmāko dzīvi, jāņem vērā gredzena materiāls, forma, stils, kā arī jaunā pāra ikdienas ieradumi.