Vietējās ziņas

 • Jauna dārza krēsla iegāde – pēc kādiem parametriem izvēlēties īsto?

  Lai atpūta dārzā būtu pilnvērtīga, tā prasa dažādu komfortablu lietu kopumu jeb ekipējumu. Atpūta dārzā nav iedomājama arī bez laba un ērta atpūtas krēsla, lai brīvajos brīžos varētu palasīt grāmatu, padzert kafiju, atgulties vai pat sauļoties. Dārza krēslu dažādība veikalu piedāvājumos ir dažāda – pēc kādiem parametriem izvēlēties, lai krēsli kalpotu ilgi un komfortabli? Lasi šo rakstu un uzzini!

 • Bērns iepazīst pasauli un attīstās kopā ar cūciņu Peppu

  Pirmajos dzīves gados bērns uzņem ļoti daudz informācijas, apgūst jaunas un nozīmīgas prasmes, kā arī sāk iepazīt apkārtējo pasauli. To visu bērni lielākoties paveic ar rotaļāšanās palīdzību – ar spēlēm un rotaļlietām viņi izzina, izpēta, atklāj, izmēģina un mācās. Lielisks palīgs šajos procesos ir bērnu iemīļotie animāciju filmu tēli, kurus bērni jau iemīļojuši un labprāt iesaista savās rotaļās. 

 • Swarovski rotas sievietes skaistumam

  Izmantojot mirdzošos Swarovski kristālus un pērles, pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas rotaslietas gan svētkiem, gan ikdienai.

 • Aizdzen ziemas drūmo noskaņojumu sporta bārā

  Ziema ir neatņemams mūsu klimata joslas gadalaiks, taču jāpiekrīt, ka pēdējo gadu laikā no īstas ziemas esam redzējuši ļoti maz, jo dziļās kupenas un zemu temperatūru aizvieto siltāks laiks. Lai arī sniegam ir savi trūkumi, piemēram, satiksmes apgrūtināšana, tas tumšo laiku padara kaut mazliet ciešamāku. Taču, ja viss apkārt ir tumšs un pelēcīgs, arī mūsu noskaņojums ātri vien pielāgojas šiem toņiem. Ko darīt, lai sevi uzmundrinātu? Atrodi vietu, kur uzlabot garastāvokli!

 • Ūdens relaksācijas centrs – lieliska vieta atpūtai vienatnē vai ar ģimeni

  Sabalansēt darbu un atpūtu mūsdienās ir kļuvis par īstu izaicinājumu. Daudzi no mums ikdienā strādā uz miega un atpūtas rēķina. Skaidrs, ka gribam nodrošināt savas un ģimenes vajadzības, tomēr ilgtermiņā tas nestrādā. Lai saglabātu labas darbaspējas un veselību, ir nepieciešams regulāri ieplānot kvalitatīvu atpūtu.

 • Siltumnīcas sagatavošana sezonai

  Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas pašu spēkiem izaudzēt dārzeņus un augļus. Lai to varētu izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk, uzmanība ir jāpievērš ne tikai pašiem augiem, kas tiek audzēti siltumnīcā, bet arī augsnei. Tā ir rūpīgi jāsagatavo jaunajai sezonai, lai tajā izaugtu pēc iespējas lielāki un gardāki dārzeņi. 

 • Ziemassvētki jau teju klāt! Kā iegādāties dāvanas, nepārtērējot tām atvēlēto budžetu?

  Ziemassvētki ir gada skaistākais laiks, kas nozīmē arī dāvanu pasniegšanu un saņemšanu. Lai arī cik ļoti mēs vēlamies nodrošināt jautru un bezrūpīgu svētku atmosfēru, tāpat mēs vēlamies būt pārliecināti, ka kontrolējam svētku tēriņus. 

 • 10 naudas taupīšanas padomi

  Lūk, 10 padomi, kā ietaupīt, kas noteikti uzlabos personīgo finanšu stāvokli.

 • Kādēļ vērts iegādāties mēbeles internetā?

  Iepirkšanās internetā mūsdienās ir jau ļoti pierasta lieta – cilvēki novērtē ērtības, ko tā sniedz. To zina arī ražotāji un tirgotāji, sniedzot iespēju tiešsaistē pasūtīt teju visu, ko vien varam iedomāties. 

 • Gribu baltākus zobus – ar ko sākt un kā iegūt labākus rezultātus

  Skaists smaids ir vislabākā vizītkarte, kas palīdz veidot komunikāciju ar apkārtējo sabiedrību, ceļ pašapziņu, pozitīvi ietekmē gan profesionālo, gan privāto dzīvi. Ja spogulī pretī veras smaids, kas neapmierina, tad jāmeklē cēloņi un iespējas tos novērst. Ja zobu tonis nav tik balts, cik gribētos, tad pirmā doma parasti ir par zobu balināšanu.