Vietējās ziņas

 • 5 iemesli, kāpēc Pasaules čempionātu hokejā skatīties Optibet sporta bārā

  Iespējams, arī Tavā ģimenē, draugu, radu, kolēģu vai paziņu lokā ir kāds cilvēks, kurš, jau laicīgi gatavojoties, visiem apkārtējiem ir paziņojis – no 11. līdz 21. maijam mani nekādā gadījumā netraucējiet – es skatīšos Latvijas spēles Pasaules čempionātā hokejā! Nebūs melots, ja teiksim, ka liela daļa Latvijas patiešām dzīvo ar hokeju sirdī un dvēselē, cītīgi un aizrautīgi jūtot līdzi Latvijas valstsvienībai. Un arī šogad, tāpat kā citus gadus, mērosim spēkus ar vairākām spēcīgām un mazāk spēcīgām komandām. 

 • Kā iekrāt pietiekami daudz naudas dzīvokļa remontam

  Mājoklis var būt personīgā pils, taču tā arī prasa zināmus finansiālos ieguldījumus – ne vien jāapmaksā aktuālie rēķini, bet periodiski jāveic remonts un citi labiekārtošanas darbi. Lielākus darbus var un vajag plānot kaut tādēļ, ka nereti nepieciešams iekrāt naudu šo darbu veikšanai. Kā to visefektīvāk izdarīt? Par to turpinājumā. 

 • Laba riepu servisa pazīmes 

  Protams, protams, kas vienam labs, tas otram vienladzīgs, kas vienam slikts, tas otram tieši pa prātam – visi vērtējumi ir atkarīgi no mūsu vēlmēm un prasībām, tomēr, runājot par riepu servisiem un to piedāvājumu, ir tomēr daži objektīvi kvalitātes rādītāji, ar ko daži servisi tomēr izceļas uz pārējo fona (jo visi jau sola vislabāko servisu un draudzīgākās cenas), ko vajadzētu ņemt vērā.

 • Laiks domāt par Valentīndienu: 5 dāvanu idejas viņai un viņam

  Savas rūpes un mīlestību mīļotajam cilvēkam droši varam izrādīt katru dienu. Tomēr ir dienas, kas ir īpašākas par citām. Lai gan Valentīndienas tradīcija nāk no ārzemēm, Latvijā tā ir stabili iesakņojusies. Valentīndienā ierasts pārsteigt un iepriecināt mīļoto cilvēku. Kā to izdarīt? 

 • Daži ieteikumi, pērkot kontaktlēcas internetā

  Iepirkšanās internetā ir ērta un izdevīga, to izmanto vairums patērētāju. Internetā pērk ne tikai apģērbu, sadzīves preces un elektroierīces, bet nu jau uzticību iekarojušas arī medicīnas preces. Kontaktlēcas ir vienas no medicīnas precēm, ko arī var ērti un ātri iegādāties internetā. Lēcas gan būs jāmeklē specializētos interneta veikalos. 

 • Automašīnas remonts: lietas, ko var paveikt paša spēkiem

  Automašīnas uzturēšana un remonts vienmēr saistās ar zināmiem tēriņiem. Bez šaubām, ne visus remontdarbus iespējams veikt paša spēkiem, taču ir virkne darbu, kuru dēļ doties uz autoservisu ne vienmēr ir vajadzīgs. 

 • Apvieno visus savus kredītus vienā

  Kad dzīve krāsojas rožainās krāsās, domājot par savu un ģimenes labklājību daudzi aizņemas naudas līdzekļus, lai iekārtotu mitekli, izremontētu lauku māju, uzsāktu savu biznesu vai realizētu citu sen lolotu sapni. Iespējams, tas ir nevainīgs patēriņa kredīts auto remontam, ar kuru vairs nespēj tikt galā? Bet ko darīt, ja plānotie ienākumu avoti zūd un vairs nespēj segt parādus bankās? Daudzie kredīti rada apjukumu ne tikai dažādo maksājumu grafiku dēļ, tie kopā var sastādīt arī prāvu naudas summiņu to kredītu dēļ, kuri ir izsniegti uz paaugstinātām procentu likmēm, kā tas bieži vien ir ātro kredītu gadījumā. Ko darīt, ja esi nokļuvis bezizejas situācijā, kurā ienākumi vairs nespēj segt izdevumus?

 • Kas Tev būtu jāzina, pārvadājot mājdzīvnieku automašīnā

  Publicitātes foto

  Valstī, kurā dzīvo teju divi miljoni cilvēku, katram ir savs viedoklis par dažādiem jautājumiem. Taču ir divas lietas, kas teju visiem ir kopīgas – tā ir mīlestība pret suņiem un kaķiem. 

 • Cietā kurināmā apkures katli – kā izvēlēties īsto?

  Publicitātes foto

  Cietā kurināmā apkures sistēmas darbību vienkāršotā veidā iespējams aprakstīt šādi: krāsnī sadegot kurināmajam, uguns uzkarsē ūdeni, kas atrodas boilerī, bet pēc tam plūst uz karstā ūdens krātuves cilindru, ko, attiecīgi, sūknis pēc tam pārvada uz radiatoriem. Šāda veida apkures katlos lielākoties izmanto cieto kurināmo. Apkures katli atšķiras gan pēc cenas, gan kvalitātes, un tas, attiecīgi ietekmē visas apsildes sistēmas darbību. 

 • Reklāma un sludinājumi Rēzeknē – iespēju zemē

  Publicitātes foto

  Ja šķiet, ka Latvijā esi redzējis visu un viena pilsēta no otras atšķiras vien ar ģerboni vai tūrisma apskates vietu, tad ir vērts doties ceļojumā uz Rēzekni. Tie, kas tur bijuši runā, ka tā ir kā cita pasaule – kā maza valstiņa, kas attīstās pati. Šī ir vieta, kur ir viss nepieciešamais, lai veiksmīgi vadītu tur savu ikdienu, kā arī viss, ko vēlētos ieraudzīt tūrists. Iespējams, nav daudz dzirdēts par notikumiem šajā vietā, bet tā ir viena no aktīvākajām Latvijas pilsētām, kas nepārtraukti attīstās un ik dienas sasniedz jaunus mērķus. Reklāma Rēzeknē Dalder.lv portālā to lieliski atspoguļo.