Vietējās ziņas

 • Jumta nomaiņa: kādu segumu izvēlēties?

  Kad pienāk brīdis uzlikt savai mājai jaunu jumtu, mums ir vairākas izvēles iespējas. Tu neesi spiests likt to pašu vai līdzīgu materiālu tam, kāds ir bijis līdz šim. Taču, lai rezultāts būtu kvalitatīvs, izdarot pareizo izvēli, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas.

 • Augsti kvalificēts dermatologs pieejams arī Rēzeknē

  Publicitātes foto

  Ikviens cilvēka orgāns kādā brīdī var būt izšķiroši nozīmīgs, jo katra mūsu ķermeņa daļa ietekmē pārējās un var mainīt kopējo veselības stāvokli. Īpaši jāatzīmē āda kā lielākais ķermeņa orgāns, kas pelnījusi tieši tādas pašas rūpes kā, piemēram, zobi. Diemžēl, par to, cik svarīga ir āda cilvēka veselības nodrošināšanā, ikdienā aizdomājamies reti. 

 • Kādu gultu pirkt kvalitatīvai atpūtai?

  Publicitātes foto

  Ja tu vēlies būt pārliecināts, ka katru nakti varēsi izbaudīt patīkamu miegu un no rīta piecelties možs un gatavs jaunai dienai, ir ļoti svarīgi izvēlēties gultu, kas ideāli atbilst tavām vajadzībām. 

 • Aknu attīrīšana, izmantojot dabīgus produktus

  Foto: Shutterstock.com

  Veselība pirmajā vietā, vai ne? Tas ir mūsu dārgums un spēks, lai dzīvotu piepildītu dzīvi. Mūsu vesela organisma dzinējspēks ir aknas! Padomājiet vien, cik daudz darba tām ikdienā jāveic? Un kā jau visam šajā pasaulē, tām ir nepieciešama profilakse un rūpes par tām. Aknu attīrīšana ir iespējama, lietojot dabīgus produktus. Uzziniet, kuri tie ir, raksta turpinājumā! 

 • 6 ieteikumi ēšanai ar nelielu budžetu

  Publicitātes foto

  Vai zini, cik daudz naudas nedēļā, mēnesī vai gadā iztērē par pārtiku? Tā var būt pat lielākā daļa algas. Bet tici vai nē, arī uz ēdienu ir iespējams ietaupīt. Un nē, tev nevajag "taupīt" uz produktu kvalitāti. 

 • Baudi gardu maltīti sporta bārā un seko līdzi aktualitātēm sportā!

  Publicitātes foto

  Vai esi apveltīts ar sportisku azartu, fanošana par kādu no sporta veidiem ir mīļākais brīvā laika pavadīšanas veids vai varbūt vienkārši patīk atrasties sportiskā gaisotnē, paralēli baudot gardu maltīti? Tad negaidi ne mirkli un apmeklē sporta bāru Optibet jau šodien! Īpaši bonusi, piedāvājumi, patīkami pārsteigumi – tas viss pieejams pie mums, tāpat kā visdažādākie sporta veidi un visgardākās maltītes.

 • Paklāju tīrīšana – kā izvēlēties un kopt dažādu materiālu paklājus?

  Foto: Pixabay.com

  Pareizi izvēlētam paklājam piemīt spēja padarīt omulīgākas jebkuras biroja telpas vai mājokli. Mīkstais grīdas segums vienlaikus gan slāpē troksni, gan atsvaidzina interjeru, piešķirot tam īpašu noskaņu. Taču atšķiras gan paklāju materiāli un pielietojums, gan paklāju tīrīšana. Kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko paklāju un tā kopšanu?

 • Ceļvedis saldētavas iegādē

  Publicitātes foto

  Saldētavas nereti ir nepienācīgi novērtētas līdz brīdim, kad saproti, ka ledusskapī iebūvētajā saldētavā vairs nav vietas, kur uzglabāt produktus. Kāds, iespējams, uzskata, ka šāda iekārta nepieciešama tikai tiem, kas daudz gatavo, vai, tieši pretēji, izvēlas ātri pagatavojamās maltītes. Taču patiesībā atsevišķa saldētava ir ļoti parocīga un noderīga gan ģimenēm, gan tiem, kuri vēlas dzīvot veselīgāk un biežāk lietot uzturā dažādus augļus, dārzeņus utt., kā arī, protams, cilvēkiem, kas vēlas saglabāt augļus, dārzeņus, sēnes, ogas, gaļu utt. ilgākam laika periodam. 

 • Kā padarīt peintbola spēli spraigāku?

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Peintbola spēles kā lieliska izklaide kopā ar draugiem vai kolēģiem Latvijā ir zināma jau labu laiku, tomēr šī izklaide nebūt nestagnē, jo aktīvākie nozares darboņi regulāri piedāvā ar vien jaunus veidus, kā padarīt peintbolu aizraujošāku, piemēram, populārs kļūst arī peintbols iekštelpās un spēļu organizēšana pamestās ēkās. Ja arī Tu vēlies piedalīties patiešām aizraujošās peintbola spēlēs, lūk, daži padomi no GUNSnLASERS ekspertiem.

 • TOP 15 iecienītākās Ziemassvētku dāvanas bērniem

  Foto: 1a.lv

  Vai Tev jau ir padomā idejas, ar ko šogad Ziemassvētku vecītim pārsteigt Tavas atvases? Sagādā aizraujošas un izglītojošas Ziemassvētku dāvanas bērniem!