Vietējās ziņas

 • Gribu baltākus zobus – ar ko sākt un kā iegūt labākus rezultātus

  Skaists smaids ir vislabākā vizītkarte, kas palīdz veidot komunikāciju ar apkārtējo sabiedrību, ceļ pašapziņu, pozitīvi ietekmē gan profesionālo, gan privāto dzīvi. Ja spogulī pretī veras smaids, kas neapmierina, tad jāmeklē cēloņi un iespējas tos novērst. Ja zobu tonis nav tik balts, cik gribētos, tad pirmā doma parasti ir par zobu balināšanu. 

 • Higiēnas serviss Rēzeknē: uzlabot uzņēmuma tēlu ir vienkārši!

  Foto: Berendsen.lv

  Uzņēmuma rūpes par darbiniekiem un apmeklētājiem nosaka detaļas: brīvi pieejams dzeramais ūdens, kafijas un našķu krājumi biroja virtuvē, komfortablas mēbeles un arī labierīcību komforts un higiēna. Lai tualetes telpas atbilstu moderniem tīrības standartiem, tam nepieciešama lielāka uzmanība nekā tikai regulāra ziepju un tualetes papīra nomaiņa. Lasiet šajā rakstā par to, kā profesionāls higiēnas serviss var uzlabot darba vidi jūsu uzņēmumā!

 • Optibet sporta bārs – vieta, kuru apmeklēt ar draugiem un ne tikai

  Iedomājies – ir pienākusi nedēļas nogale, un pie Tevis ciemos dodas sen neredzētu draugu kompānija, kas vēlas Tevi satikt un lieliski pavadīt laiku. Savukārt Tu, būdams namatēvs, lauzi galvu par to, kā savus ciemiņus izklaidēt, kur aizvest, ko parādīt. Dažkārt, lai panāktu maksimālu efektu, nemaz nav nepieciešams daudz, un atliek tikai aizvest savu kompāniju uz Optibet sporta bāru. Un par to, kādēļ ir vērts turp doties, lasi turpinājumā.

 • Kā sadalīt ienākumus, lai pietiktu gan rēķiniem un pārtikai, gan iekrājumiem?

  Lai arī par naudas pelnīšanu un tērēšanu tiek runāts daudz, tomēr vēl arvien daudziem samērot ienākumus un izdevumus šķiet sarežģīti. Ja par mājokli jāmaksā ievērojama naudas summa, kā var segt vēl arī citus aktuālos izdevumus un izveidot iekrājumus? Atbilde ir budžeta plāns. Lūk, kā to izveidot!   

 • 5 iemesli, kāpēc Pasaules čempionātu hokejā skatīties Optibet sporta bārā

  Iespējams, arī Tavā ģimenē, draugu, radu, kolēģu vai paziņu lokā ir kāds cilvēks, kurš, jau laicīgi gatavojoties, visiem apkārtējiem ir paziņojis – no 11. līdz 21. maijam mani nekādā gadījumā netraucējiet – es skatīšos Latvijas spēles Pasaules čempionātā hokejā! Nebūs melots, ja teiksim, ka liela daļa Latvijas patiešām dzīvo ar hokeju sirdī un dvēselē, cītīgi un aizrautīgi jūtot līdzi Latvijas valstsvienībai. Un arī šogad, tāpat kā citus gadus, mērosim spēkus ar vairākām spēcīgām un mazāk spēcīgām komandām. 

 • Kā iekrāt pietiekami daudz naudas dzīvokļa remontam

  Mājoklis var būt personīgā pils, taču tā arī prasa zināmus finansiālos ieguldījumus – ne vien jāapmaksā aktuālie rēķini, bet periodiski jāveic remonts un citi labiekārtošanas darbi. Lielākus darbus var un vajag plānot kaut tādēļ, ka nereti nepieciešams iekrāt naudu šo darbu veikšanai. Kā to visefektīvāk izdarīt? Par to turpinājumā. 

 • Cirsmu cenas – vairāku faktoru kopums

  Mežu īpašnieks, pārdodot cirsmu, protams, ir ieinteresēts pēc iespējas vairāk nopelnīt. Taču nav neviens tāds gaišreģis, kurš, pie galda sēžot, uzreiz pateiks, cik tā izmaksās. Cirsmu cenu noteikšana – tas ir vairāku faktoru kopums, kas nebūt nav tik vienkāršs process. 

 • Laba riepu servisa pazīmes 

  Protams, protams, kas vienam labs, tas otram vienladzīgs, kas vienam slikts, tas otram tieši pa prātam – visi vērtējumi ir atkarīgi no mūsu vēlmēm un prasībām, tomēr, runājot par riepu servisiem un to piedāvājumu, ir tomēr daži objektīvi kvalitātes rādītāji, ar ko daži servisi tomēr izceļas uz pārējo fona (jo visi jau sola vislabāko servisu un draudzīgākās cenas), ko vajadzētu ņemt vērā.

 • Laiks domāt par Valentīndienu: 5 dāvanu idejas viņai un viņam

  Savas rūpes un mīlestību mīļotajam cilvēkam droši varam izrādīt katru dienu. Tomēr ir dienas, kas ir īpašākas par citām. Lai gan Valentīndienas tradīcija nāk no ārzemēm, Latvijā tā ir stabili iesakņojusies. Valentīndienā ierasts pārsteigt un iepriecināt mīļoto cilvēku. Kā to izdarīt? 

 • Daži ieteikumi, pērkot kontaktlēcas internetā

  Iepirkšanās internetā ir ērta un izdevīga, to izmanto vairums patērētāju. Internetā pērk ne tikai apģērbu, sadzīves preces un elektroierīces, bet nu jau uzticību iekarojušas arī medicīnas preces. Kontaktlēcas ir vienas no medicīnas precēm, ko arī var ērti un ātri iegādāties internetā. Lēcas gan būs jāmeklē specializētos interneta veikalos.