Vietējās ziņas

 • Rēzeknietes sagādā pārsteigumu un iekļūst sieviešu futbola kausa izcīņas finālā

  Publicitātes foto

   Par pārsteigumu Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas pusfināla spēlēs parūpējās šīs sezonas Sieviešu Futbola līgas (SFL) ceturtā labākā komanda Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R, kas izbraukumā ar rezultātu 4:2 (2:1) uzvarēja valsts vicečempiones FK Liepāja un tādējādi iekļuva finālā. Tajā viņu pretinieces būs esošās Latvijas čempiones un kausa izcīņas trofejas īpašnieces no Rīgas Futbola skolas.

 • RTA notika Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes

  No 17. līdz 23.septembrim Latvijā otro gadu pēc kārtas tika rīkota Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir motivēt cilvēkus vairāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti.

 • Rēzeknes cīkstonim sudrabs Somijā

  Publicitātes foto/ Foto: Rezekne.lv

  No 23. līdz 25.septembrim Somijas pilsētā Seinajoki norisinājās Pasaules čempionāts grieķu-romiešu cīņā veterāniem. Čempionātā piedalījās cīkstoņi no 31 valsts. Turp devās arī viens rēzeknietis – Henrihs Tautkus, pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 • Ančupānu meža teritorijā notiks krosa skrējiens un nūjošanas festivāls

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Lai popularizētu skriešanu un nūjošanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, kā arī lai noteiktu Rēzeknes novada, tuvākās un tālākās apkārtnes izturīgākos garo distanču skrējējus un nūjotājus, Rēzeknes novada Ančupānu meža teritorijā sestdien, 1.oktobrī, plkst.12.00 norisināsies krosa skrējiens un nūjošanas festivāls, pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 • Noslēdzies Latgales Kauss Rēzeknē

  Rēzeknē 24.septembrī notika Latgales Kausa sacensības klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Kopā 80 sportisti no 12 komandām cīnījās par spēcīgākās komandas titulu sacensību un reģiona ietvaros.

 • Klajā nākusi kolektīvā monogrāfija "Sporta pedagoģija vakar, šodien, rīt"

  5.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika kolektīvās monogrāfijas "Sporta pedagoģija vakar, šodien, rīt" atklāšanas svētki. Monogrāfijā ir apvienotas zinātnisko pētījumu atziņas ar praktisko pieredzi sporta pedagoģijā.

 • Viļānu novadā notiks skrējiens Aivara Stroda piemiņai

  Ilustratīvs foto/ Foto: Rezekne24.lv

  Sestdien, 24.septembrī jau otro reizi Viļānu novada Dekšārēs (pie pamatskolas) tiks dots starts skrējienam, kas veltīts vieglatlēta un trenera Aivara Stroda piemiņai, pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja viļānu novada pašvaldībā. 

 • Latgales Kausa sacensībām klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus aprit 10 gadi

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Šogad Latgales Kausa sacensībām klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus aprit 10 gadi, pilsētas informācijas portālu Rezekne24.lv informē biedrības "Spēka Pasaule" sabiedrisko attiecību speciāliste  Baiba Norberte.

 • Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes RTA

  No 17. līdz 23.septembrim Latvijā otro gadu pēc kārtas notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas ierosināta iniciatīva, lai motivētu cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī – vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba spējām, vispārējai dzīves kvalitātei.

 • Audriņu pagastā notiks Rēzeknes novada jauniešu futbola turnīrs

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 17.septembrī Audriņu pagasta pamatskolas stadionā notiks futbola turnīrs Rēzeknes novada jauniešiem vecumā no 15 līdz 26 gadu vecumam, kur komandas sastāvā jābūt vismaz vienai meitenei, pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja Rēzeknes novada pašvaldībā.