5 iemesli, kāpēc Pasaules čempionātu hokejā skatīties Optibet sporta bārā

Iespējams, arī Tavā ģimenē, draugu, radu, kolēģu vai paziņu lokā ir kāds cilvēks, kurš, jau laicīgi gatavojoties, visiem apkārtējiem ir paziņojis – no 11. līdz 21. maijam mani nekādā gadījumā netraucējiet – es skatīšos Latvijas spēles Pasaules čempionātā hokejā! Nebūs melots, ja teiksim, ka liela daļa Latvijas patiešām dzīvo ar hokeju sirdī un dvēselē, cītīgi un aizrautīgi jūtot līdzi Latvijas valstsvienībai. Un arī šogad, tāpat kā citus gadus, mērosim spēkus ar vairākām spēcīgām un mazāk spēcīgām komandām. 

Īsumā par PČ 2019
Šogad Pasaules čempionāts hokejā norisināsies no 10.  līdz 26. maijam Slovākijā – Bratislavā un Košicē. Latvijas hokeja izlasei būs jāspēlē ar Zviedriju, Čehiju, Norvēģiju, Krieviju, Austriju, Šveici un Itāliju, un spēles notiks no 11. līdz 21. maijam. 

Kur skatīties spēles?
Ikviens, kurš kaut reizi ir skatījies čempionāta hokeja spēles, piekritīs, ka tas ir nervus kutinošs process, kura laikā emocijas plūst pāri malām un pat mierīgāki fani sāk skaļi just līdzi. Skaidrs ir viens –hokeju skatīties vienatnē, savās mājās noteikti nav ieteicams. Vislabāk to darīt lieliskā kompānijā, kopā ar citiem faniem, piemēram, Optibet sporta bārā! Kādēļ Latvijas hokeja izlases un citas spēles vērot tieši šajā bārā? Lūk, mums ir pieci iemesli!
1. Lieliska atmosfēra. Kur gan vēl labāk skatīties hokeja spēles, ja ne sporta bārā, kur pulcējas citi fani, radot atmosfēru, kas nevienu klātesošo neatstāj vienaldzīgu. Redzot citu līdzjutēju emocijas, kad tiek gūti vārti, Tu sapratīsi, kādēļ mūsu tautu sauc par īsteniem hokeja faniem. 
2. Gardi ēdieni un dzērieni. Tā kā spēle ilgst vairākas stundas un bieži vien pēc tiek, vai nu svinēta uzvara, vai arī remdētas zaudējuma skumjas, hokeja spēļu vērošana sporta bārā var ievilkties, un ir pašsaprotami, ka agrāk vai vēlāk Tu vēlēsies paēst un nobaudīt kādu dzērienu. Optibet sporta bārs par to visu ir parūpējies, piedāvājot ne tikai uzkodas, bet arī plašu ēdienkarti.
3. Pievilcīgs iekārtojums. Skatoties hokeju, Tu noteikti vēlēsies justies ērti un patīkami, tādēļ ir vērts jau savlaicīgi rezervēt galdiņu kādā no Optibet sporta bāriem. Tāpat bāros ir pieejamas arī sēdvietas pie letes tiem, kas atnākuši vienatnē baudīt lielisko sporta bāra atmosfēru. 
4. Profesionāls personāls. Mūsu darbinieki parūpēsies par to, lai sporta bārā Optibet pavadītais laiks būtu vēl patīkamāks.
5. Kvalitatīvi ekrāni. Lai sporta spēļu un pārraižu baudīšanai nekas netraucētu, ikvienā Optibet sporta bārā ir izvietoti vairāki ekrāni, uz kuriem vērot sacensības dažādos sporta veidos. Protams, demonstrējot tādus svarīgus notikumus kā Pasaules čempionātu hokejā, tas tiek rādīts uz vairākiem ekrāniem, lai visi klātesošie varētu sekot līdzi katrai detaļai. 

Vai Tu esi gatavs PČ hokejā 2019?