RTA notika sarunu, diskusiju cikla "Ja tu gribi, tad tu vari" pirmais pasākums

Neskatoties uz to, ka vidusskolu jaunieši gan no Rēzeknes un novada, gan no citiem reģioniem 24.februārī devās uz izstādi "Skola 2017" Rīgā, vairāki desmiti jauniešu, tai skaitā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studenti, pulcējās Inženieru fakultātes auditorijā, lai piedalītos RTA pirmajā diskusiju cikla "Ja tu gribi, tad tu vari" pasākumā, ko rīko RTA sadarbībā ar SIA "M Foundation". 

Šīs diskusijas pamattēma saistījās ar nākotnes vīziju īstenošanu, informē RTA lektore Veronika Korkla. Ko tad īsti es/tu gribu/gribi savā dzīvē? Šis jautājums rodas, kad domājam par nākotni paši, kad mūs ar to pārsteidz vecāki, skolotāji utt. Kā to īstenot? Vai to izdarīt vispār ir iespējams? Kāpēc nē?

Šajā diskusijā piedalījās "Real Property Group" valdes priekšsēdētājs Mihails Daniļevičs, kurš gan runāja par savas nodarbošanās specifiku, gan arī stāstīja par grūtībām, kas var rasties, darbojoties nekustamo īpašumu tirdzniecības sfērā. Jaunieši iesaistījās diskusijā, gan uzdodot jautājumus ciemiņam, gan stāstīja par savām idejām un iecerēm. Klātesošos interesēja, vai vienmēr viss ir izdevies, vai tas noticis vienā mirklī. Tika apspriests, kam noder izglītība, studijas.

Rezultātā diskusijas dalībnieki nonāca pie atzinuma, ka ikviens meklē un veido savu ceļu dzīvē, savukārt izglītība ne tikai nodrošina izaugsmes un attīstības pamatu, bet arī ļauj veidot domubiedru un sadarbības partneru tīklu.

Pateicamies mūsu viesim Mihailam Daņilevičam, atbalstītājiem, bet vislielākais paldies – pasākuma apmeklētājiem! Ceram, ka pasākums "Ja tu gribi, tad tu vari" palielināja ticību saviem mērķiem un radīja papildu iedvesmu to īstenošanai! Gaidīsim jūs arī nākamajā "Ja tu gribi, tad tu vari" pasākumā jau pēc dažām nedēļām! Paldies arī par patiesajām atsauksmēm!