Aknu attīrīšana, izmantojot dabīgus produktus

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Veselība pirmajā vietā, vai ne? Tas ir mūsu dārgums un spēks, lai dzīvotu piepildītu dzīvi. Mūsu vesela organisma dzinējspēks ir aknas! Padomājiet vien, cik daudz darba tām ikdienā jāveic? Un kā jau visam šajā pasaulē, tām ir nepieciešama profilakse un rūpes par tām. Aknu attīrīšana ir iespējama, lietojot dabīgus produktus. Uzziniet, kuri tie ir, raksta turpinājumā! 

Aknas atbild par nozīmīgiem procesiem ķermenī. Tās nodrošina vielmaiņas procesus un ir galvenais siltuma ģenerators organismā! Aknas padara nekaitīgas ar pārtiku uzņemtās kaitīgās vielas, tāpēc aknu attīrīšana ir patiesi nozīmīga organisma veselības nodrošināšanai. Aknas attīra organismu, bet kas attīra tās? Laiks par to padomāt. 

Aknu veselības uzlabošana – lieto uzturā šos produktus
Mūsu dzīvesveids un izvēlētā pārtika var būtiski ietekmēt aknu veselību, tāpēc ir ļoti svarīgi par tām rūpēties. To var darīt, uzņemot pārtikā produktus, kas nodrošina aknu aizsardzību. Kas tie ir?

Zaļumi 
Viens no mūsu spēcīgākajiem sabiedrotajiem aknu tīrīšanā ir zaļie salāti, kas piedāvā spēcīgu aizsargmehānismu aknu veselībai. Uzturā lietoti zaļumi, piemēram, spināti vai rukola, palīdzēs izvadīt liekās vielas no asinīm. Arī brokoļi ir labs taukos šķīstošā A vitamīna avots un īpaši svarīgs antioksidants aknām. Zaļumi ir piepildīti ar hlorofilu, kas attīra asinis un palīdz aknu darbībai. Tos lietojot uzturā, tiek neitralizēti smagie metāli, toksiskās vielas un pat pesticīdi, kas apgrūtina aknas. 


Lēcas 
Runājot par lēcām – aknas tās mīl! Lēcas ir bagātas ar šķiedrvielām, kas palīdz aknu attīrīšanas procesā, un tās ir arī dabisks augu olbaltumvielu avots. Lēcās ir pietiekami daudz olbaltumvielu, lai nodrošinātu tās organismam veselīgā daudzumā. 

Citrusaugļi 
Tiem ir augsts C vitamīna un antioksidantu saturs, un tie ir atbalsts dabiskai aknu attīrīšanai. Glāze citronūdens no rīta, greipfrūta šķēlīte vai laims veicinās aknu detoksikāciju. Svaigi spiesta greipfrūtu sula ir ne tikai gards dzēriens, bet arī veselības vairošanas avots. 


Zaļā tēja
Zaļā tēja ir gards un veselīgs papildinājums jebkurai ēdienreizei. Izvēloties ar to papildināt sabalansētu uzturu, nodrošināsiet aknu veselībai nepieciešamo. 

Ķiploki 
Tikai neliels daudzums ķiploka aktivizēs aknu enzīmus, nodrošinot toksīnu izvadi no organisma. Tie satur arī selēnu un alicīnu, kas ne tikai atbild par ķiploka spēcīgo smaržu, bet arī veicina aknu attīrīšanos. 


Avokado 
Avokado ne tikai radoši papildina mūsu ēdienkarti, bet arī palīdz organismam sintezēt glutationu, kas nodrošina atbalstu aknām kaitīgo toksīnu izvadīšanai. Glutationam piemīt vairākas svarīgas īpašības organisma procesu regulēšanā, piemēram, imunitātes stiprināšana un enerģijas ražošana. Līdz ar to, papildinot sabalansēta uztura ēdienkarti ar aknu attīrīšanu veicinošiem pārtikas produktiem, tie sniedz pozitīvu ietekmi arī uz citiem organisma procesiem. 

Āboli 
Ābolu saturošie ķīmiskie komponenti sniedz pozitīvu ietekmi uz gremošanas traktu un to atbrīvo no toksīniem un attīra. Tas savukārt atvieglo aknu darbu attīrīšanas procesā. Baudi pusdienās kraukšķīgu ābolu, un aknu attīrīšana kļūs par ikdienu! 


Ko jūs varat darīt papildus ēdienkartei? 
Mūsdienu ikdienas steigā ne vienmēr izdodas ieturēt diētu, kas būtu veselīga, lai ar to tiktu nodrošināta aknu attīrīšana. Lai neatliktu rūpes par savu veselību uz citu laiku un no tā neciestu veselība, aicinām lietot uztura bagātinātājus, kuru uzdevums ir aknu attīrīšana. 

Aknu attīrīšanas palīgs
Šāds uztura bagātinātājs ir Lagosa! Izvēloties lietot Lagosa preparātu ikdienā, tiks veicināta aknu veselība.

Lagosa satur mārdadža (Silybum marianum) augļu sauso ekstraktu jeb silimarīnu, veicinot aknu šūnu aizsardzību un reģenerāciju. Kas ir šis silimarīns? Tas ir flavonolignānu un polifenolu komplekss, kura aktīvākā sastāvdaļa ir silibinīns. 

Mārdadža augļu ekstrakts: 
• aizsargās aknas;
• veicinās aknu detoksikācijas spējas; 
• palīdzēs nodrošināt aknu funkcionēšanu;
• veicinās gremošanu un ķermeņa attīrīšanos. 
• stabilizēs aknu šūnu membrānas un aizsargās tās no kaitīgas ietekmes; 
• reģenerēs aknu šūnas; 
• palēninās iekaisumu veidojošo vielu vairošanos audos, 
• sekmēs antioksidatīvo darbību; 
• veicinās aknu proteīnu sintēzes spējas; 
• sekmēs antifibrotisko iedarbību, tādā veidā kavējot saistaudu veidošanos sabrukušo aknu šūnu vietā. 

Mārdadža augļu ekstrakts ir īsts veselības eliksīrs jūsu aknām! Lagosa lietošana uzturā ieteicamajās devās ir vēlama un arī droša, to lietojot ilgākā laika posmā. Uztura bagātinātājs nodrošina jaunu šūnu veidošanos un veicina aknu šūnu aizsardzību, uzņemoties rūpes par šo tik organismam svarīgo daļu. 


Ir vērtīgi atcerēties, ka labas veselības noslēpums ir gādāt par savu mentālo un arī fizisko veselību! Sabalansēts uzturs un fiziskas aktivitātes ir priekšnoteikums veselam ķermenim. Aknu attīrīšana ir atslēga veselības nodrošināšanai. Aknu veselība ir jūsu rokās, rīkojieties, izvēloties Lagosa – mārdadža augļu ekstraktu saturošu uztura bagātinātāju. Vairāk informācijas par preparātu meklējiet mājaslapā Lagosa.lv!

UZTURA BAGĀTINĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!