Atklās rekonstruēto Rēzeknes autoostu
![Rezekne24.lv](http://img.pilseta24.lv/media/816x610/users/article/galleries/143/503/14350394.jpg)
Oficiālās atklāšanas pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās un lenti griezīs Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs un SIA "Marno J" valdes priešsēdētājs Juris Kalvelis.
Rēzeknes Autoostas ēkas rekonstrukcija tika veikta 2 posmos. Pirmais posms ietvēra teritorijas labiekārtošanas darbus – asfalta seguma labošanu, saliņu izveidi, bruģa seguma atjaunošanu, norāžu uzstādīšanu.
Otrā posma ietvaros ēkas īpašnieks SIA "Marno J" sadarbībā ar SIA "Rēzeknes Autoosta" izstrādāja ēkas rekonstrukcijas projektu, ietverot fasādes un jumta renovāciju un iekštelpu pārplānošanu. Ēka uz rekonstrukciju tika slēgta apmeklētājiem 2015. gada oktobrī, saskaņā ar būvnormatīvu prasībām.
Pēc 12 mēnešu aktīviem remontdarbiem Rēzeknes Autoostas ēka ir ieguvusi sakoptu vidi, pievilcīgu fasādi un gaišas, ērtas un mūsdienīgas telpas Rēzeknes iedzīvotāju un viesu ērtībai.
Kopējās rekonstrukcijas izmaksas veido aptuveni 200 000 eiro.