Ātrais kredīts negaidītām dzīves situācijām

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Ātrais kredīts tiek izmantots, lai iegūtu papildu finanses brīžos, kad tās ir steidzami nepieciešamas. Lai arī kredīta ņemšana var būt parocīgs palīgs, sekojot atbildīgas aizņemšanās principiem, ir jāiemācās rīkoties ar savām finansēm tā, lai to pietiktu līdz nākamajiem ienākumiem.

Septiņi ieteikumi, kā rīkoties, lai nauda līdz mēneša beigām neizsīktu
- Gatavo mājās – ēst kafejnīcās un restorānos Tev izmaksā krietni vairāk nekā maltītes pagatavošana mājās. Gatavojot pats, Tu ne tikai ietaupi naudu, bet attīsti arī savas kulinārās prasmes.
- Iekop dārziņu – ja Tev ir iespēja, tad audzē dārzeņus pats. Tā Tu nošausi vairākus zaķus ar vienu šāvienu: aktivitātes svaigā gaisā, ekoloģiski tīra pārtika, kā arī maciņš vairs tik strauji netukšosies.
- Audzē zaļumus – podiņos uz palodzes vai balkona vari audzēt dažādus zaļumus, piemēram, baziliku, timiānu u.c.
- Izpēti atlaižu avīzes – plānojot savu pirkumu sarakstu, atlaižu avīzēs Tu vari atrast īpaši izdevīgus piedāvājumus, kas ļaus Tev ietaupīt.
- Iepērcies reizi nedēļā, izmantojot iepirkumu sarakstu – šādi Tu vari kontrolēt savus pirkumus, turklāt groziņā iekritīs krietni mazāk spontānu labumu.
- Plāno savu budžetu – tiklīdz saņem ienākumus, veic visus nepieciešamos maksājumus, bet atlikušo naudu sadali vienlīdzīgās daļās, nosakot nedēļas limitu. Šādi ir iespējams arī iekrāt lielākiem pirkumiem.
- Pieraksti savus ienākumus un izdevumus – tā Tu varēsi redzēt, kur aizplūst Tava nauda. Ar laiku Tu vari izveidot kategorijas, piemēram, "maksājumi", "ēdiens", "apģērbs" utt., un noteikt limitu, cik katrai kategorijai vari iztērēt.

Ātrais kredīts no SMScredit.lv ir parocīgs risinājums, kad steidzami nepieciešama nauda
SMScredit.lv klientiem piedāvā īstermiņa kredītus no 50 līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šis aizdevējs strādā ar godīgu un caurredzamu politiku bez slēptiem līguma nosacījumiem.

Pašlaik Latvijā nebanku aizdevēju tirgus ir plašs, tāpēc pirmais uzdevums, ja esi nolēmis aizņemties, ir atrast izdevīgu kredītdevēju. Kāpēc izvēlēties SMScredit.lv?
- Vienkārša un saprotama reģistrēšanās.
- 100 % atlaide pirmā kredīta komisijas maksai.
- Kredīta pieteikuma izvērtēšana un naudas piešķiršana lielākoties notiek desmit minūšu laikā*.
- Ātrais kredīts pieejams bez ķīlas un galvojuma.
- Par atsevišķu samaksu iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu.
- Pārskatāma un saprotama mājaslapa.
- Profesionāli darbinieki, kam rūp klienta ērtības.

Ienāc mājaslapā www.smscredit.lv, kur vari izpētīt aizdevēja darbības principus, jaunumus un aktualitātes. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar tā nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

** 98 % gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Plašāka informācija par iespējām saņemt aizdevumu desmit minūšu laikā pieejama šeit: https://www.smscredit.lv/par-smscredit/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu