Dibinās Latvijas speciālo pedagogu asociāciju

Daugavpils, 8.sept., LETA. Šodien semināra "Kompetenču pieeja mācību saturā" gaitā notiks vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālo pedagogu, speciālās izglītības skolotāju un skolotāju palīgu kopsapulce ar mērķi dibināt Latvijas speciālo pedagogu asociāciju.

Kā aģentūru LETA informēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Sabiedrisko attiecību nodaļā, no plkst.10 līdz 14.30 RTA notiekošajā Eiropas Sociālā fonda projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" RTA metodisko materiālu izstrādes grupas rīkotajā seminārā paredzēta projekta kursu dalībnieku refleksija par skolotāja darbu kompetenču pieejas kontekstā un iepazīstināšana ar trīs projekta materiālu izstrādes bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem darba grupu darbu.

Semināra noslēgumā notiks vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālo pedagogu, speciālās izglītības skolotāju un skolotāju palīgu kopsapulce ar mērķi dibināt Latvijas speciālo pedagogu asociāciju.

Apmeklēt semināru aicināti vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālie pedagogi, speciālās izglītības skolotāji, skolotāju palīgi, atbalstītāji un citi interesenti.