Konkursam "Gada sieviete Rēzeknē 2017" pieteiktas septiņas pretendentes

Daugavpils, 5.marts, LETA. Biedrības "Uzņēmīgo sieviešu klubs "Sentio" izsludinātajam konkursam "Gada sieviete Rēzeknē 2017" pieteiktas septiņas pretendentes, aģentūru LETA informēja Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra reklāmas speciāliste Maija Upeniece.

Konkursa mērķis ir iepazīstināt Rēzeknes iedzīvotājus ar pilsētā dzīvojošām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām ir aktīva dzīves pozīcija un kuras pēdējā gadā veikušas kaut ko sabiedriski nozīmīgu.

Konkursam varēja pieteikt sievietes, kuras kļuvušas par uzņēmējām, nesavtīgi organizē labdarības vai kultūras pasākumus, kopj un uztur dzimtas tradīcijas, lai ģimenē valdītu savstarpēja cieņa, mīlestība un sirsnība, veic ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, veic citus sabiedriski nozīmīgus darbus.

Konkursa "Gada sieviete Rēzeknē 2017" uzvarētāju sumināšana notiks 7.martā plkst.18 Rēzeknes kultūras namā sievietēm veltītajā koncertā, kurā uzstāsies Rēzeknes vīru koris "Graidi". Pasākumu kuplinās dizaineres Velgas Krukovskas zīmola "VelgaCode" modes skate "Tērpi ar stāstu".