Banner 980x90

Labākās mūsdienu tehnoloģijas no Latvijas ražotājiem

Latvijā gan govju lielfermas, gan mazās mājsaimniecības vēlas optimizēt slaukšanas procesu, lai iegūtu lielāku produkcijas apjomu, vienlaikus samazinot laika un citu resursu patēriņu. Šādam nolūkam var izmantot SIA LARTA 1 ražoto slaukšanas inventāru, kas ir paredzēts lietošanai dažādas jaudas fermās.

Slaukšanas iekārtas
SIA “LARTA 1” darbojas slaukšanas tehnikas ražošanas un tirdzniecības jomā jau daudzus gadu desmitus un līdz sīkumiem izprot savu klientu vajadzības un vēlmes attiecībā uz lauksaimniecības iekārtām. Neapšaubāmi, produkcijas ilgmūžība un kvalitāte vienmēr paliek par vienu no svarīgākajiem faktoriem, kas palīdz izdarīt izvēli par labu kādam konkrētam zīmolam. Tomēr mūsdienās, kad slaukšanas tehnikas tirgus ir paplašinājis savas robežas līdz pasaules mērogam, daudzi lauksaimnieki nevēlas pārmaksāt tikai un vienīgi par zīmolu, dodot priekšroku pārbaudītai un uzticamai vietējai precei. Mūsu uzņēmums ražo zemu izmaksu mūsdienīgas slaukšanas iekārtas, kas iet līdzi modernajām tehnoloģijām un nodrošina augstākās pakāpes funkcionalitāti darbam fermā. SIA “LARTA 1” projektē un komplektē standarta slaukšanas agregātu konstrukcijas, kā arī piedāvā konkrētai saimniecībai pielāgotus individuālus risinājumus.

Vakuuma sūkņi, elektriskie gani un cita produkcija
Daudzas Latvijas govju lielfermas un mazās mājsaimniecības ar nelielu govju skaitu vēlas uzlabot un optimizēt slaukšanas procesu, iegūstot lielāku produkcijas apjomu, vienlaikus samazinot laika un citu resursu patēriņu. Šim nolūkam SIA “LARTA 1” ražo slaukšanas inventāru, kas ir paredzēts lietošanai dažādas jaudas fermās. Mēs piedāvājam:

  • individuālos stacionāros un pārvietojamos slaukšanas agregātus ar elektromotora vai benzīna dzinēju, kā arī agregātus ar diviem maiņas dzinējiem. Slaukšanas iekārtas sastāv no motora, vakuuma sūkņa, piena vadiem un piena savākšanas kannas. Mūsu tehnika ir aprīkota ar augstas kvalitātes vakuuma sūkņiem, kas nodrošina vienmērīgu vakuuma līmeni un ir piemēroti uzstādīšanai dažādas jaudas iekārtās. Slaukšanas tehnika ir ļoti ērts risinājums gan vienas, gan vairāku govju fermām;
  • elektriskos ganus, kas jūsu prombūtnes laikā parūpēsies par ganāmpulka drošību;
  • caurules, gultņus, elektrodaļas un citas rezerves daļas. 

 


Ātra un ērta rezerves daļu maiņa 

Visa uzņēmuma produkcija ir ražota uz vietas Latvijā. Tas nozīmē, ka, saimniecībai pieaugot, jūs vienmēr varat īsākā laikā iegādāties visu nepieciešamo piena slaukšanas papildaprīkojumu. Arī tehnikas bojājumu gadījumā izgatavosim jums piemērotākā laikā visas nepieciešamās rezerves daļas. Pēc pircēju lūguma veicam slaukšanas iekārtu piegādi, uzstādīšanu, regulēšanu, tehnisko apkopi un personāla apmācību.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)