Banner 980x90

Lauksaimniecības tehnika mūsdienīgiem lauksaimniekiem

Teagle Tomahawk ir Lielbritānijas uzņēmums, kas ražo lauksaimniecības tehniku jau vairāk nekā 80 gadus. Ar ko šis uzņēmums atšķiras no citiem, kas ražo lauksaimniecības tehniku, un kādēļ jums būtu jāizvēlas tieši Teagle Tomahawk ražotā tehnika? 

Teagle Tomahawk ir ģimenes uzņēmums, kas kontrolē visu ražošanas procesu – sākot no tehnikas dizaina līdz ražošanai un pēcpārdošanas servisam, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitāti gadu desmitiem ilgi. Izvēloties strādāt ar Teagle Tomahawk tehniku, lauksaimnieki gūst vairākas būtiskas priekšrocības – paaugstinātu produktivitāti, izturīgu un uzticamu lauksaimniecības tehniku, konkurētspējīgas tehnikas iegādes cenas, kā arī profesionālu un ātru pēcpārdošanas servisu, ko nodrošina plašais uzņēmuma pārstāvju un sadarbības partneru tīkls visā pasaulē. Tieši ciešā sadarbība ar klientiem un viņu vajadzību izzināšana ir viens no iemesliem, kādēļ Teagle Tomahawk lauksaimniecības tehnika ir pieprasīta tirgū – uzņēmums ieklausās savu klientu vajadzībās, lai ražotu tehniku, kas kalpos lauksaimniekiem, nevis otrādi. 

 

Optimizē darbus savā saimniecībā ar pakaišu un barības smalcinātājiem–pūtējiem! 

Pakaišu un barības smalcinātāji–pūtēji nodrošina efektīvāku dzīvnieku barības sagatavošanu un izdalīšanu. Lopbarības sasmalcināšana palīdz vienmērīgi samaisīt dažādas barības sastāvdaļas, nodrošinot, ka dzīvnieki saņem visas nepieciešamās uzturvielas. Tas ir īpaši svarīgi, lai nodrošinātu līdzsvarotu diētu, kā rezultātā palielināsies saimniecības produktivitāte. Sasmalcināta barība ir vieglāk uzņemama, kā arī vienmērīgi sadalīta un brīvi pieejama barība mazina konkurenci starp dzīvniekiem ganāmpulkā, tādējādi mazinot stresa līmeni. Pakaišu un barības smalcinātāji–pūtēji ļauj ātri un vienmērīgi izdalīt barību lielākām dzīvnieku grupām, samazinot darba spēka patēriņu un laiku, kas nepieciešams barības izdalīšanai. Un, protams, neaizmirsīsim par ekonomiju – efektīva un vienmērīga barības sadale samazina neizmantotās barības daudzumu, tādējādi optimizējot resursu izmantošanu un samazinot ražošanas izmaksas.  

Teagle Tomahawk pakaišu un barības smalcinātāji–pūtēji nodrošina to lietotājiem augstāko efektivitātes un darba ražīguma līmeni. Lauksaimnieki, kuru īpašumā jau ir Teagle Tomahawk pakaišu un barības smalcinātāji–pūtēji, zina, ka šie iekārtu modeļi spēj precīzi sadalīt gan sausu, gan mitru barību un pakaišus, nodrošinot optimālu dzīvnieku barības sagatavošanu un komfortablu gulēšanas vietu izveidi. Vēl viens no šo iekārtu plusiem ir spēja apstrādāt plašu materiālu klāstu, tostarp salmus, sienu un dažādus cietās barības maisījumus. Tas ļauj šīs iekārtas izmantot praktiski jebkurā saimniecībā neatkarīgi no tā, kādi dzīvnieki tiek audzēti.  

 

Ja vēlaties iegādāties Teagle Tomahawk ražoto tehniku – sazinieties ar SIA Kalnakrogs! 

SIA Kalnakrogs ir Teagle Tomahawk pārstāvis Latvijā. Mūsu speciālisti labprāt pastāstīs par uzņēmuma ražoto iekārtu tehniskajām īpašībām un palīdzēs izvēlēties jums piemērotāko modeli. Mēs piedāvājam gan uzkabināmus, gan piekabināmus smalcinātājus–izdalītājus. Uzkabināmie modeļi tiek uzkabināti tieši uz traktora, kas nodrošina to mobilitāti un ērtu piekļuvi barošanas vietām. Tie būs piemēroti mazām un vidējām saimniecībām, kurām nav nepieciešama liela jauda, kā arī saimniecībām ar ierobežotu darba platību, kur nepieciešama augsta manevrētspēja. Savukārt piekabināmie modeļi tiek piekabināti aiz traktora, tie ir lielāki un jaudīgāki, tādēļ piemēroti intensīvākai izmantošanai nekā uzkabināmie smalcinātāji–izdalītāji. Piekabināmie smalcinātāji–izdalītāji ieteicami lielām saimniecībām ar lielu ganāmpulku, kad tehnikai būs nepieciešams strādāt augstas intensitātes apstākļos. 

Ja vēl neesat atraduši savai saimniecībai piemērotāko modeli – SIA Kalnakrogs speciālisti palīdzēs jums izvēlēties! 

Gaidām jūs ciemos Ķekavā, Rīgas iela 107! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)