Rēzeknē atklāta nelikumīga alkohola ražotne

Foto: Valsts Policija

Pirmdien, 3.oktobrī VP Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki atklāja kārtējo nelikumīgā alkohola ražošanas vietu. Likumsargi ieguva operatīvo informāciju, ka Rēzeknes novadā Rikavas pagastā, kāds 1963.gadā dzimis vīrietis, sava privātmājā, iespējams, veic nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Lai veiktu nepieciešamos pasākumus šīs informācijas pārbaudei, policijas darbinieki ieradās notikuma vietā.

Kā pilsētas informācijas portālu Rezekne24.lv informē VP Latgales reģiona pārvaldes Vecākais speciālists Ksenija Belova, pārbaudes laikā, likumsargi atklāja nelegālā alkohola ražotni. Pavisam izņemti 885 litri pašizgatavota alkohola, kā arī iekārtas kandžas pagatavošanai. Jāpiebilst, ka mīnētājs vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Policija turpina izmeklēšanu un ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Pēc Krimināllikuma 221.2 panta 1.daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.