Rēzeknē durvis pircējiem vēris ugunsgrēkā cietušais "Maxima" veikals

Daugavpils, 11.jūn., LETA. Pēc operatīvas ugunsgrēka radīto bojājumu novēršanas un vairākkārtējas drošības pārbaudes durvis pircējiem vēris ugunsgrēkā cietušais "Maxima" veikals Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 26, aģentūru LETA informēja SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Uzņēmums "Maxima Latvija" atvainojas pircējiem un Rēzeknes iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām saistībā ar veikala slēgšanu remontdarbu laikā.

Jau vēstīts, ka 6.jūnijā Rēzeknē aizdegās veikals "Maxima" un ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja, ka ap plkst.10.30 saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu, kur bija redzami dūmi.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg kādas ēkas siena un piebūve 55 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no ēkas evakuēti 60 cilvēki.

Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem, ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst.12.43.

Dupate-Ugule aģentūru LETA informēja, ka aizdegšanās konstatēta vienā no veikala noliktavas palīgtelpām. Nekavējoties tika sākta pircēju un darbinieku evakuācija un izsaukts VUGD.

Negadījumā viegli cietis viens "Maxima Latvija" darbinieks, kurš, konstatējot liesmas, izmantoja ugunsdzēšamo aparātu, lai mēģinātu tās apdzēst. Pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas darbinieks palaists mājās.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova aģentūrai LETA iepriekš atzina, ka policija nesaista ugunsgrēka izcelšanos "Maxima" veikalā Rēzeknē ar ļaunprātīgu dedzināšanu.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas teritorijā pie veikala esot aizdegušās miskastes, uguns pārmetusies arī uz vienu no veikala piebūves sienām, radot tai bojājumus.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18.nodaļas - Noziedzīgi nodarījumi pret īpašumu -, policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.