Rēzeknē izsludina atkārtotu rūpniecības kompleksa nomas tiesību izsoli

Daugavpils, 4.jūn., LETA. Rēzeknes pilsētas dome izsludinājusi atkārtotu izsoli par tiesībām nomāt rūpniecības kompleksu ar ražošanas korpusu, administratīvo – sadzīves ēku, palīgtelpām un tehniskajām telpām Viļakas ielā 1, aģentūru LETA informēja domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

Aprīļa vidū Rēzeknes pilsētas dome bija izsludinājusi rūpniecības kompleksa Viļakas ielā 1 nomas tiesību izsoli. Tai nepieteicās neviens pretendents, tādēļ izsole tika atzīta par nenotikušu. Patlaban Rēzeknes pilsētas dome ir izsludinājusi atkārtotu izsoli, kurā nomas izsoles cena ir samazināta par 20%.

Lai sekmētu šo procesu, ir izsūtīta informācija arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecībām dažādās valstīs.

Tiek iznomātas nedzīvojamās telpas - rūpniecības kompleksa jaunbūve ar ražošanas korpusu, administratīvā – sadzīves ēka, palīgtelpas un tehniskās telpas ar kopējo platību 6784 kvadrātmetri un ar ēkām saistīti pievedceļi un stāvlaukumi. Ēku un inženierbūvju kopējā iznomājamā teritorija ir 10 563 kvadrātmetri.