Rēzeknes novada Būvvaldi vadīs Aleksandroviča

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Šī gada sākumā Rēzeknes novada pašvaldībā tika izsludināti konkursi uz divām vakancēm – Būvvaldes vadītāja un būvinspektora amatu, pilsētas informācijas portālu Rezekne24.lv informēja Rēzeknes novada domes pārstāvis.

Konkursam uz Būvvaldes vadītāja amatu pieteicās pieci pretendenti, no kuriem trīs tika izvirzīti uz konkursa otro kārtu – interviju.

Izvērtējot kandidātu pieredzi, izglītību un Būvvaldes attīstības vīziju, par labāko tika atzīta Inga Aleksandroviča. Viņai ir augstākā izglītība būvniecības jomā, kā arī vairāku gadu darba pieredze kā būvinženierei. Līdz šim Aleksandroviča strādāja Rēzeknes pilsētas Būvvaldē, kā arī ir valdes locekle un būvinženiere SIA "Projektēšanas birojs "Arka".


Jāatzīmē, ka konkurss uz Būvvaldes vadītāja amatu Rēzeknes novada pašvaldībā tika izsludināts, jo līdzšinējā vadītāja Liene Līce turpmāk vairāk plānojusi pievērsties darbībai privātajā sektorā. Tā kā likumdošanā noteikts, ka katrā pašvaldībā jābūt arhitektam, L.Līce piekritusi uz nepilnu slodzi turpināt pildīt arhitekta pienākumus.

Arī konkursam uz būvinspektora amatu bija pieteikušies pieci pretendenti. Pirmdien, 10.februārī, vērtēšanas komisija par piemērotāko kandidātu atzina Jāni Rapšu. Viņam ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes Diploms par augstāko profesionālo izglītību būvniecības specialitātē, kā arī vairāki papildus izglītību apliecinoši dokumenti, tostarp, Latvijas Būvinženieru savienības sertifikāti par Rapšas kompetenci ēku konstrukciju projektēšanā, ēku tehniskajā apsekošanā, būvuzraudzībā un citās jomās.

Darbu Rapša uzsāks līdzko būs izbeigtas darba attiecības ar šī brīža darba devēju – Viļānu novada pašvaldību.