Banner 980x90

Sākas uzņemšana Valsts robežsardzes koledžas profesionālās izglītības programmā “Robežapsardze”

Valsts robežsardzes koledža šā gada 3. jūnijā uzsāka uzņemšanu mācībām profesionālās tālākizglītības programmā „Robežapsardze”. Uzņemšana turpināsies līdz 26. jūlijam.

Valsts robežsardzes koledžā iespējams apgūt robežsarga profesiju viena gada laikā par valsts budžeta līdzekļiem 4.profesionālās kvalifikācijas līmeņa programmā, iegūstot kvalifikāciju Valsts robežsardzes inspektors un nodrošinātu dienesta vietu Valsts robežsardzē.

“Mūsdienu ģeopolitiskajos apstākļos robežsardzei ir tikai pieaugoša nozīme. Šī ir iespēja jauniešiem veidot ne tikai stabilu, bet arī Latvijas valstij noderīgu karjeru,” norāda Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins.

Mācībām uzņem Latvijas pilsoņus ar vidējo izglītību vecumā no 18 līdz 40 gadiem.

Pieteikumu mācībām var iesniegt gan Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs gan attālināti, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.gov.lv.

Ar uzņemšanas procesu, prasībām un programmu var iepazīties tīmekļvietnes www.vrk.rs.gov.lv sadaļā „Profesionālās tālākizglītības programma “Robežapsardze”.

  Foto autors: Artis VītolsFoto autors: Artis Vītols

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)