Swarovski rotas sievietes skaistumam

Izmantojot mirdzošos Swarovski kristālus un pērles, pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas rotaslietas gan svētkiem, gan ikdienai.

Swarovski rotas sievietes skaistumam
Pēdējo gadu laikā Swarovski kristāli ir kļuvuši par vienu no lielākajiem skaistuma etaloniem. Tie ir pārņēmuši modes industriju un ar vien biežāk sāk parādīties gan dekorācijās, gan aksesuāros, gan arī rotaslietās. 

Arī viens no latviešu pašmāju zīmoliem Nela Gems ražo skaistas rotaslietas, kas veidotas no Swarovski kristāliem un pērlēm.

Rotaslietas ar Swarovski kristāliem
Swarovski kristāliem piemīt elpu aizraujošs skaistums. Mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem patīk katrai sievietei, jo tie spēj rotaslietas padarīt piemērotas gan ikdienai, gan arī īpašiem notikumiem un svētkiem. Ikvienai sievietei patīk pucēties – justies elegantai un sievišķīgai. Rotaslietas ar Swarovski kristāliem ievērojami izceļ sievietes skaistumu un lieliski papildina jebkuru apģērba komplektu. 
Mūsdienās Swarovski kristāli tiek izplatīti uz vairāk nekā 100 valstīm visā pasaulē. Viena no tām ir arī Latvija. Mūsu pašmāju rotaslietu zīmols Nela Gems.

Nela Gems plašais rotaslietu piedāvājums
Nela Gems ir latviešu zīmols, kas rada skaistas un elegantas rotaslietas. Tieši Swarovski kristāli ir zīmola galvenais atpazīstamības simbols. 

Zīmola Nela Gems piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc ir piemērots katras sievietes gaumei. Rotaslietu klāstā pieejamas kaklarotas, auskari, gredzeni un mirdzošas rokassprādzes. Lai arī vairums Nela Gems rotaslietu ir greznas un mirdzošas, starp plašo rotu klāstu ko elegantu un skaistu iespējams atrast arī ikdienas valkāšanai, katrai dienai piešķirot mirdzumu. Rotaslietas iespējams iegādāties nelagems.com mājaslapā.

Mirdzošas rokassprādzes


Nela Gems popularitāti galvenokārt iemantojušas zīmola darinātās rokassprādzes. Tās ir mirdzošas un piešķir sievietes tēlam nepārprotamu eleganci. Plašajā piedāvājumā iespējams atrast lielu kristālu rokassprādzes, ķēdītes, dabīgo pusdārgakmeņu rokassprādzes, sarkanā diega aizsardzības aproces, maigo toņu pērļu rokassprādzes un arī īpaši veidotu rokassprādzi ar kristāliem un pērlēm kopā.

Swarovski rokassprādzes ir viens no pirmajiem rotaslietu darinājumiem Nela Gems zīmolam. Tās ļoti strauji ieguva popularitāti un turpina iemantot tūkstošiem klientu sirdis vēl aizvien.

Sudraba auskari

Nela Gems rotaslietu piedāvājumā ir skaisti auskari ar mirdzošiem kristāliem. Apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda Swarovski auskari tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. 

Tie ir ar izsniegtu Swarovski sertifikātu un pieejami dažādās nokrāsās. Piedāvājumā iespējams atrast gan nagliņauskarus ikdienišķam mirdzumam, gan arī greznus auskarus ar lieliem kristāliem vai košām bārkstīm īpašākam notikumam.

Grezni gredzeni

Nela Gems Swarovski gredzeni ir pieejami dažādos dizainos – gan ar vienu kristālu, gan arī ar diviem un trīs kristāliem. Katram kristālam iespējams izvēlēties savai gaumei atbilstošu nokrāsu, kombinējot dažādus toņus. Gredzenu dizaini ļauj izvēlēties starp apļveida, kvadrāta un lāses formas kristāliem.

Kristāli, kas sastopami rotaslietās, bieži vien spēj apburt gan ar skaistumu, gan arī ar tajos mītošo enerģiju. Nela Gems zīmols tic, ka kristāli izstaro īpašu enerģiju – tādu, kas uzlabos personas garīgo stāvokli vai radīs dzīvesprieku. Katra paša ziņā paliek, vai šim apgalvojumam ticēt vai nē. Tomēr dabīgo akmeņu apraksti var kalpot par palīgu tieši tavam dvēseles stāvoklim atbilstošāko rotu piemeklēšanā.

Skaistas kaklarotas

Vēl Nela Gems piedāvājumā ir pieejamas Swarovski kaklarotas sievietēm apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā. 

Kaklarotu piedāvājumā ir pieejamas arī pārdesmit citas kaklarotas – gan ar lieliem un grezniem kristāliem, gan ar pērlēm, gan ar vienu centrālo kristālu kaklarotas ķēdītē. Nela Gems rūpējas par augstu produktu kvalitāti un arī veido pasūtījumus pēc klientu oriģinālām vēlmēm. Zīmols piedāvā arī dažādas personalizētās kaklarotas, kas ikvienai sievietei ļauj sajusties īpašai un unikālai.

Nela Gems dāvanu karte
Skaistas un mirdzošas rotaslietas ir dāvana, ko spēj novērtēt katra sieviete. Vēloties kādam uzdāvināt Nela Gems rotas, labākā izvēle ir Nela Gems dāvanu karte. Dāvanas saņēmēja varēs pati izvēlēties savai gaumei visatbilstošāko rotaslietu, kā arī piemērotāko kristālu formu un nokrāsu.

Nela Gems dāvanu karte iegādājama arī populārajā dāvanu karšu portālā FromMe.lv.