Uzņēmumam "GB Koks" dēļu apstrādes līniju piegādās Lietuvas kompānija "Ukmega"

Varakļānu novada kokapstrādes uzņēmums "GB Koks" iepirkumu konkursā par sānu dēļu apstrādes līnijas piegādi uzvarējusi Lietuvas kompānija UAB "Ukmega" ar 310 000 eiro līgumcenu.

Rīga, 14.nov., LETA. Varakļānu novada kokapstrādes uzņēmums "GB Koks" iepirkumu konkursā par sānu dēļu apstrādes līnijas piegādi uzvarējusi Lietuvas kompānija UAB "Ukmega" ar 310 000 eiro līgumcenu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka iekārtu ražībai jābūt vismaz 60 metriem minūtē vai 25 dēļiem minūtē. Dēļu apstrādes līnijai ir jāspēj pārstrādāt egles, priedes, bērza, apses un alkšņa sugas koksni. Minimālajam dēļa biezumam ir jābūt 15 milimetri, bet maksimālajam dēļa biezumam - 150 milimetri. Minimālajam dēļa platumam 1-3 iekārtu pozīcijā ir jābūt 90 milimetriem un maksimālajam dēļa platumam - 300 milimetri. Savukārt minimālajam dēļa platumam 4-6 iekārtu pozīcijā jābūt 70 milimetriem, bet maksimālajam dēļa platumam - 160 milimetriem. Apstrādājamo dēļu garumam jāsasniedz 1,1 līdz 1,5 metri. Investīciju projektus plānots īstenot līdz šā gada 31.decembrim Murmastienes pagastā, Varakļānu novadā, piesaistot finansējumu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā". LETA jau ziņoja, ka "GB koks" septembrī izsludinātajā iepirkumu konkursā kā apstrādes līnijas plānotā cena bija norādīti 350 000 eiro. Informācija "Firmas.lv" liecina, ka uzņēmums 2018.gadā strādāja ar 3,299 miljonu eiro apgrozījumu un 102 711 eiro peļņu. Kompānija "GB koks" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Gatis Bakmanis. "GB koks" galvenais darbības virziens ir koka palešu dēļu ražošana un tirdzniecība un to ražošanā radušos blakusproduktu - skaidu un šķeldas pārdošana.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)