Vakantajam "Viļānu namsaimnieka" valdes locekļa amatam pieteikušies četri pretendenti

Daugavpils, 2.febr., LETA. Viļānu novada pašvaldības izsludinātajam konkursam uz vakanto SIA "Viļānu namsaimnieks" valdes locekļa amatu pieteikušies četri pretendenti, aģentūra LETA noskaidroja Viļānu novada pašvaldībā.

Sākotnēji minētajam amatam pieteicās trīs pretendenti. Taču starp viņiem nebija neviena, kam būtu gan pieredze vadošā amatā vismaz trīs gadus, gan arī augstākā izglītība inženierzinātnēs, uzņēmējdarbībā un vadībā vai ekonomikā. Tādēļ pieteikšanās termiņš tika pagarināts.

Pretendentu izvērtēšanu plānots veikt jau tuvākajā laikā. Pēc tam pašvaldība lems par turpmāko rīcību.

Pieteikšanās vakantajam amatam izsludināta, jo uzņēmuma līdzšinējā vadītāja Ārija Moisejeva izlēmusi doties pensijā.

"Viļānu namsaimnieka" valdes loceklis būs atbildīgs par ūdensapgādes, kanalizācijas un apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu Viļānu novadā, par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanu un pārvaldīšanu. Viņam būs arī jāorganizē un jāvada uzņēmuma darbs atbilstoši uzņēmuma stratēģijai, jāpārstāv "Viļānu namsaimnieks" darījumos ar citiem uzņēmumiem, organizācijām un iestādēm.

Amata pretendentiem jābūt augstākajai izglītībai, vēlams inženierzinātnēs, uzņēmējdarbībā un vadībā vai ekonomikā, vismaz trīs gadu pieredzei vadošā amatā, vēlama pieredze komunālo pakalpojumu sniegšanas organizācijas jomā, māju apsaimniekošanā, pieredzei iestādes vai struktūrvienības finanšu līdzekļu plānošanā un izlietošanā, un labām datora prasmēm.

Tāpat amata pretendentiem jābūt zināšanām un pieredzei nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, attīstības projektu vadīšanā un uzraudzībā, finanšu vadības jomā, kā arī augstai atbildības sajūtai, labām saskarsmes iemaņām, prasmei strādāt komandā, spējai pastāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par to izpildi.