Vietējās ziņas

 • RTA norisināsies sarunu, diskusiju cikls

  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā no 24.februāra sāksies sarunu, diskusiju cikls "Ja tu gribi, tad tu vari", kurā ar savu pieredzi dalīsies pazīstami cilvēki ne tikai Latvijā, bet pasaulē, kas spējuši iekarot karjeras virsotnes. Pasākumu apmeklēt aicināti jaunieši.

 • RTA profesore Velta Ļubkina – gada varoņa titula ieguvēja

  28.janvārī Maltas pagasta kultūras namā notika trešā "Latgales Gada balvas" pasniegšanas ceremonija.

 • Latvijas Metālmūzikas gada balvas aptaujā nobalso par Sovvaļnīka albumu "Napaseitynuots"!

  2016. gada nogalē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas vadošais pētnieks Ingars Gusāns, kurš mūzikas pasaulē zināms kā Sovvaļnīks, izdeva savu trešo albumu "Napaseitynuots". Albums ir pieteikts Latvijas Metālmūzikas gada balvai un piedalās aptaujā par pagājušā gada labāko metālalbumu, informē RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Inga Kaļva.

 • Skolēn, nāc ēnot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

  15.februārī no plkst.10.00 līdz 14.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina jauniešus kļūt par ēnām un sekot līdzi akadēmijas darbiniekiem ikdienas darba gaitās. Tā ir unikāla iespēja redzēt un iepazīt dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku un ikdienas gaitas, kā arī apmeklēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

 • Rēzeknē pieaug iespēja pieslēgties centralizētajai ūdensapgādei

  Rezekne24.lv

  Lai gan apjomīgie Eiropas Savienības līdzfinansētie ūdenssaimniecības attīstības projekti jau noslēgušies, un gandrīz 90 % Rēzeknes pilsētas iedzīvotāju ir iespēja pieslēgties centralizētajai ūdens apgādei un kanalizācijai, SIA "Rēzeknes Ūdens" ar uzņēmuma rīcībā esošajiem līdzekļiem turpina būvēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus mazākajās pilsētas ielās, pilsētas informācijas portāls Rezeknes24.lv uzzināja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 • Tiks prezentēta monogrāfija "Sociālā pedagoga profesionālās kompetences veidošanās supervīzija"

  20.decembrī plkst.13.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), 124. auditorijā notiks Dr.paed. Ženijas Truskovskas un prof. Dr.paed. Veltas Ļubkinas monogrāfijas "Sociālā pedagoga profesionālās kompetences veidošanās supervīzija" atvēršanas svētki.

 • Rēzeknē top jauna naktspatversme 1

  Publicitātes foto/ Foto: Rezekne.lv

  Šobrīd Rēzeknē īsteno ēkas renovācijas projektu Bukmuižas ielā 3 ar mērķi vēlāk tās telpās izvietot Naktspatversmi un atskurbtuvi, pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 • Sāk kursēt pirmie "Rēzeknes satiksmes" autobusi

  Publicitātes foto

  Otrdiena, 15.novembris, pašvaldības uzņēmumam "Rēzeknes Satiksme" bija zīmīga diena – maršrutā pa pilsētas ielām palaists pirmais autobuss apelsīnu krāsā (maršruts Nr.21 "Blaumaņa iela – Vipinga"), pilsētas informācijas portāls Rezekne24.lv uzzināja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 • Rēzeknē sāksies Latgales kongresa un Latvijas simtgadei veltīts pasākumu cikls 

  Foto: Edijs Pālens/LETA

  Piektdien, 25.novembrī, plkst.11.30 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā sāksies Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansētā multisektoriālā, Latgales kongresa un Latvijas simtgadei veltītā projekta pasākuma cikla forums "Latvijas ilgtspējas dimensijas – izglītoti cilvēki un dabas vērtību saglabāšana", pilsētas informācijas portālu Rezekne24.lv informē projekta "Latvijas ilgtspējas dimensijas – izglītoti cilvēki un dabas vērtību saglabāšana" koordinatore Andra Mangale.

 • Emocionālais Rēzeknes dzīvnieku patversmes apmeklējums

  26.oktobrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji devās uz Rēzeknes dzīvnieku patversmi, lai apciemotu tās iemītniekus – kaķus un suņus – un atvestu viņiem ikdienā nepieciešamās lietas, informē RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste Inga Kaļva.