Banner 980x90

Piesakies ēnu dienai Valsts robežsardzes koledžā!

5. aprīlī visā Latvijā norisināsies ēnu diena. Šogad Valsts robežsardzes koledža piedāvā ēnot kadetus, kinologus, mācību rotas komandieri un pedagogus.

Skolēniem būs iespēja iepazīt robežsarga profesiju, ielūkoties kadeta ikdienā, iejusties kinologa, mācību rotas komandiera un pedagoga lomā, kā arī uzzināt par mācību iespējām Valsts robežsardzes koledžā un karjeras izaugsmi Valsts robežsardzē.

Jau no 7. marta piesakies ēnu dienai Valsts robežsardzes koledžā, apmeklējot portālu www.enudiena.lv. Lai pieteiktos, nepieciešams reģistrēties portālā www.enudiena.lv, tad sadaļā “Vakances” jāsameklē “Valsts robežsardzes koledža”. Jāizvēlas vakance, kuru vēlies ēnot un jānosūta pieteikums.

 

Ēnu dienu rīko "Junior Achievement Latvia" ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Nāc ēnot robežsargus!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)