Serumi sejai – ātra un efektīva palīdzība ādai

Sejas kopšanas produktu klāsts mūsdienās ir tiešām plašs. Kosmētikas ražotāji parūpējušies par milzīgu sortimentu katra vajadzībām un vēlmēm. Sejas serumi ir vieni no daudzajiem produktiem, kas atrodami sejas kopšanas līdzekļu stendos, bet daudziem joprojām īsti nav skaidrības, kam tie domāti, kā un cik bieži tos lietot un galu galā – kuru sejas serumu izvēlēties?

Seruma spēks ir īpaši koncentrēto aktīvo vielu sastāvā
Serums no citiem sejas kopšanas līdzekļiem atšķiras ar to, ka tā sastāvs ir īpaši koncentrēts un bagāts ar aktīvām vielām. Šīs īpašības piešķir līdzeklim spēku un padara to neaizstājamu pilnvērtīgā sejas kopšanas rituālā un veselīgas, elastīgas, jauneklīgas sejas ādas saglabāšanā. Ja sejas krēmā un citos kopšanas līdzekļos aktīvās vielas ir 10 vai 20 procentu apmērā, tad seruma formulas veidotas tā, lai aktīvās vielas būtu pat 50 un vairāk procentu apjomā. Tāpēc serums uz ādas spēj darboties ar vairākkārtīgu jaudu un ātrāk sasniegt vēlamo kosmētisko rezultātu.

Sejas serumi palīdz risināt konkrētas ādas problēmas
Sejas serumi ir dažādi pēc to aktīvo vielu sastāva un pamatuzdevuma, jo to mērķis ir ātri un efektīvi risināt konkrētas ādas stāvokļa problēmas, piemēram, izteiktu sausumu, bālumu, apsārtumu, nogurumu, novecošanās pazīmju parādīšanos, pigmentāciju. Šīs un citas izplatītas sejas ādas problēmas var būt gan dzīvesveida, gan ārējo apstākļu radītas, gan veselības stāvokļa provocētas. Lai situācija nepasliktinātos, sejas serumi ir ātrā palīdzība ādai, kas īsā laikā palīdzēs sasniegt maksimālos iespējamos uzlabojumus. 

Serums jāizvēlas atbilstoši individuālām ādas vajadzībām
Jāatceras, ka sejas serumi ir jāizvēlas ne tāpēc, ka tādus lieto draudzene vai pievilinājusi koša reklāma. Sejas serumi jāizvēlas, rūpīgi izpētot to sastāvu un paredzēto uzdevumu. Tam jāatbilst jūsu ādas tipam un aktuālajai problemātikai. Ja āda ir sausa un bieži uzturaties telpās, tad vajadzīgs īpaši mitrinošs serums. Ja āda zaudējusi elastību, tad jāskatās sejas serumi, kas sniedz nostiprinošu liftinga efektu. Pretnovecošanās serumi efektīvi cīnīsies ar novecošanās pazīmēm un palīdzēs saglabāt jauneklīgu izskatu. Nav tāda viena vecuma, no kura būtu jāsāk lietot serumi vai līdz kuram nevajadzētu to darīt. Tas atkarīgs no ādas stāvokļa. Serumu var kursa veidā izmantot arī profilaktiskos nolūkos, it īpaši mitrinošo serumu.

Serumus vislabāk lietot kursa veidā
Seruma spējas uzlabot ādas stāvokli nav bezgalīgas. Kādā brīdī, kas parasti ir daži mēneši, tiek sasniegta līdzekļa maksimālā iespējamā iedarbība. Tāpēc vispareizāk būtu sejas serumus lietot kursa veidā, starp kursiem ievērojot vairāku mēnešu pārtraukumu. Atkarībā no ādas stāvokļa un problemātikas serumus var mainīt un pat lietot vairākus reizē. Protams, ja serums tiks lietots visu laiku un katru dienu, nekādu ļaunumu tas ādai nenodarīs, bet arī uzlabojumu vairs nebūs, tāpēc sanāks tikai velti iztērēt vērtīgo līdzekli. Ja nav pārliecības, kādu serumu izvēlēties un kā to kombinēt ar citiem sejas kopšanas līdzekļiem, noderēs kosmetologa vai dermatologa konsultācija.

Kā pareizi uzklāt sejas serumu
Sejas serumu lietošanā būtiski ievērot dažas nianses, kas palīdzēs šim līdzeklim pareizi iedarboties un sasniegt vislabāko iespējamo efektu.
• Serums jāuzklāj uz kārtīgi attīrītas sejas un kakla ādas.
• Jāizmanto tikai daži pilieni, kas saudzīgām kustībām jāiestrādā sejas ādā.
• Pēc uzklāšanas jāļauj līdzeklim iesūkties vismaz 5–10 minūtes.
• Pēc tam jāuzklāj sejas krēms.
• Sejas serumu var lietot gan no rīta, gan vakarā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu