Banner 980x90

Zīmoli, uz kuriem paļauties

Ja uzņēmuma darbība saistīta ar dažādu materiālu pārkraušanu, uzglabāšanu un piegādi, svarīgi izvēlēties un iegādāties uzticamu, darbības specifikai atbilstošu tehniku un aprīkojumu. "Laadur Baltic" pilns projekta cikls ietver konsultācijas, projekta izstrādi, tehnikas piegādi, ieviešanas pasākumus, garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kā arī iekārtu maiņu vai uzlabošanu, ja tas šodienas mainīgajā situācijā klientam ir vajadzīgs. Lai izvērtētu situāciju un varētu piedāvāt visatbilstošākos risinājumus, uzņēmums bez maksas apseko klientu noliktavas vai ražotnes. 

"Laadur Baltic" panākumu pamatā ir klientu vajadzību un darbības apstākļu izzināšana, spēja nokomplektēt un piegādāt iekārtu precīzi saskaņā ar darba apstākļiem, klienta prasībām un pat nedaudz vairāk. Katram sīkumam ir nozīme, jo tas var ietekmēt to, kā iekārta spēs samazināt klienta produkcijas pašizmaksu un palielināt peļņu. Tomēr vislielāko uzticību arī Latvijā rada zīmoli, kuriem uzticas attiecīgās nozares profesionāļi pasaulē. Tāpēc "Laadur Baltic" sadarbojas ar ražotājiem, kuru zīmoliem ar pārliecību var blakus likt savu nosaukumu. Šo ražotāju plašais produktu klāsts ļauj piegādāt perfekti pielāgotu risinājumu katram klientam – sākot no iekrāvējiem līdz noliktavu risinājumiem un beidzot ar personāla pacēlājiem, neatkarīgi no tā, kas jāpārvieto katrā biznesā. 

YALE

YALE iekraušanas tehnika jau vairāk nekā 137 gadus uzticami un efektīvi veic pārkraušanas darbus dažādos uzņēmumos visā pasaulē un ir ieguvusi reputāciju kā droša, ergonomiska iekraušanas tehnika ar lielisku veiktspēju. YALE vērtības "cilvēki, iekārtas, produktivitāte" (People. Products. Productivity.™) nodrošina uzņēmuma panākumus un lietotājus ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem pārkraušanas jomā.

Neatkarīgi no pacelšanas augstuma, virsmas kvalitātes vai pārvadāšanas attāluma YALE sortimentā atradīsies risinājums visām vajadzībām – palešu ratiņi, pretsvara iekrāvēji, pacēlāji ar izbīdāmo mastu, pasūtījumu komplektētāji, kā arī daudzvirzienu pacēlāji. 

YALE ražo tehniku ar dīzeļa, gāzes un elektriskajiem dzinējiem darbam iekštelpās, ārā un arī nelīdzenā reljefā. Iekrāvēji ir aprīkoti ar uzlabotām drošības funkcijām, lai nodrošinātu operatoru un apkārt esošo darbinieku drošību.

Bez autoiekrāvējiem YALE piedāvā arī dažādu citu materiālu apstrādes tehniku, kuru var viegli pielāgot, lai tā atbilstu dažādu nozaru un lietojumu īpašajām vajadzībām. YALE ir uzticams un cienīts zīmols materiālu apstrādes nozarē, un tā produkti tiek plaši izmantoti Latvijā un visā pasaulē.

 

COMBILIFT

COMBILIFT ir lielākais daudzvirzienu iekrāvēju ražotājs un pasaulē atzīts eksperts garu kravu apstrādes risinājumu jomā. COMBILIFT iekrāvējos tiek izmantotas novatoriskas, patentētas tehnoloģijas, un kopš dibināšanas 1998. gadā uzņēmums ir piegādājis vairāk nekā 45 000 tehnikas vienību uz 85 valstīm. 

COMBILIFT ir autors pirmajiem ar dzinēju darbināmiem daudzvirzienu iekrāvējiem ar visiem velkošajiem riteņiem. Šīs hibrīdmašīnas, kas apvieno sevī pretsvara iekrāvēju un sāncēlāju, ir paredzētas garu kravu apstrādei, nodrošinot lielāku stabilitāti mazākās platībās un sarežģītākos reljefos. Īpaši pievilcīgi tas ir Latvijai nozīmīgajā kokapstrādes nozarē. 

Visi COMBILIFT risinājumi ir orientēti uz platības ekonomiju darbā ar visdažādākajām kravām, sākot ar paletēm, garām pakām un beidzot ar konteineriem un lielgabarīta kravām. 

 

BAUMANN

BAUMANN ir ģimenes uzņēmums, kas jau vairāk nekā 40 gadus specializējas sāncēlāju (jeb sānu iekrāvēju) izstrādē, projektēšanā un ražošanā. Mūsdienās BAUMANN kvalificētais pārdošanas un servisa tīkls sniedz profesionālu atbalstu klientiem 76 valstīs. 

Kopš 1969. gada BAUMANN savā rūpnīcā Kavajonā ražo sāncēlājus klientiem visā pasaulē, izmantojot augstas kvalitātes komponentes, efektīvu un specializētu ražošanu. Ar savas tehnikas izturību un ilgtspēju BAUMANN pazīstams kā kvalitatīvu un produktīvu mašīnu ražotājs. 

Pateicoties savai specializācijai, BAUMANN var piedāvāt izcili pielāgotus risinājumus dažādām klientu vajadzībām. Sortimentā ir sāncēlāji no 3 līdz 50 tonnām ar plašu iespēju un papildus aprīkojuma klāstu.

Kvalitatīvs tehniskais atbalsts

"Laadur Baltic" piedāvā iepriekšminēto un citu uzticamu zīmolu iekārtu tirdzniecību, ilgtermiņa nomu, ārkārtas un profilaktisko apkopi, rezerves daļas un papildu aprīkojumu. Liela uzmanība tiek pievērsta gan servisa speciālistu apmācībai, gan komponentu un iekārtu drošībai un kvalitātei. Mehāniķiem ir atbilstoša kvalifikācija un pieredze, lai veiktu tehnikas apkalpošanu atbilstoši ražotāju prasībām un lielāko darbu daļu veiktu tieši tur, kur strādā tehnika, tādēļ tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri un kvalitatīvi atrisinātas.


Aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai atrastu vislabāko risinājumu tieši jūsu vajadzībai neatkarīgi no tā, vai vajadzīgi izturīgi palešu ratiņi vai lielas noliktavas materiālu aprites sistēma. 

 

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā: https://www.laadur.lv/

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)