Vietējās ziņas

 • Kā padarīt peintbola spēli spraigāku?

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Peintbola spēles kā lieliska izklaide kopā ar draugiem vai kolēģiem Latvijā ir zināma jau labu laiku, tomēr šī izklaide nebūt nestagnē, jo aktīvākie nozares darboņi regulāri piedāvā ar vien jaunus veidus, kā padarīt peintbolu aizraujošāku, piemēram, populārs kļūst arī peintbols iekštelpās un spēļu organizēšana pamestās ēkās. Ja arī Tu vēlies piedalīties patiešām aizraujošās peintbola spēlēs, lūk, daži padomi no GUNSnLASERS ekspertiem.

 • TOP 15 iecienītākās Ziemassvētku dāvanas bērniem

  Foto: 1a.lv

  Vai Tev jau ir padomā idejas, ar ko šogad Ziemassvētku vecītim pārsteigt Tavas atvases? Sagādā aizraujošas un izglītojošas Ziemassvētku dāvanas bērniem!

 • Ledusskapis – kā to izvēlēties un kopt?

  Foto: Shutterstock.com

  Padomā, kad Tu pēdējo reizi dzirdēji kādu sakām, ka ledusskapis nav nepieciešams, jo visa gaļa tiek sasālīta, savukārt zivis glabājas pagrabā uz ledus? Iedomāties dzīvi bez ledusskapja mūsdienās ir praktiski neiespējami. Kā izvēlēties energoefektīvu ledusskapi (un vai tas tiešām ir svarīgi) un kā uzturēt to tīru? Lasi tālāk!

 • Rudens slimības un to sekas: kas jāzina ikvienam?

  Foto: Shutterstock.com

  Daudzi cilvēki rudeni uzskata par skaistāko gadalaiku, taču septembris atnes ne tikai spilgtas krāsas un patīkamu vēsumu, bet arī dažādas slimības. Lai izbaudītu gleznainu laiku un piepildītu rudeni ar patīkamām aktivitātēm, neaizmirsti parūpēties par savu veselību! Šajā rakstā atradīsi noderīgu informāciju par rudens slimībām, uzzināsi, kāpēc ikviena saslimšana jāārstē profesionāli, un kā šādās sitācijās var palīdzēt ātrs kredīts. 

 • Kāzu aģentūras un citas alternatīvas jūsu lielajai dienai – ko labāk izvēlēties?

  Foto: Ligavam.lv / Miks Šēls

  Kāzas ir ļoti skaists brīdis, kad divas ģimenes apvienojas vienā, savienojot arī divas dzimtas. Vai kāzu aģentūras būs vislabākais variants, lai viss izdotos, kā iecerēts? Vai pietiek tikai ar vakara vadītāju? Uzziniet raksta turpinājumā!

 • Sieviešu apavi – sieviešu labākie draugi 

  Foto: SomijasApavi.lv

  Iedodiet sievietei īstās kurpes, un viņa iekaros pasauli. Pelnrušķītei taču izdevās, vai ne? Mūsdienu pasaulē kristāla kurpītes gan vairs nav modē, taču sieviešu apavi arī bez tām ir pieejami ārkārtīgi plašā klāstā. Par dažiem veidiem, kā sieviešu apavi tiek iedalīti, lasiet tālāk. Bet pirms tam – kā izvēlēties apavus.

 • 6 ieteikumi, lai darba drošība būtu augstā līmenī

  Foto: Pixabay.com

  Darba drošība ir jāievēro jebkurā vietā, kur tiek nodarbināti cilvēki, tāpēc ikvienam uzņēmumam ir nepieciešami dažādi darba aizsardzības pasākumi. Darba aizsardzības pakalpojumus nodrošina uzņēmums "FN-SERVISS", kas ikvienam uzņēmuma vadītājam iesaka izvērtēt tālāk norādītos ieteikumus.

 • Kā izvēlēties bērnam vispiemērotāko rotaļlietu?

  Publicitātes foto

  Rotaļlietas bērnam palīdz iepazīt pasauli un attīstīt kustības. Vecākiem, izvēloties mantiņas, ir būtiski piemeklēt katram vecumam visatbilstošākās, piemēram, tādas, kas palīdz iemācīties loģiski domāt vai atšķirt formas un krāsas. Lai neapjuktu plašajā rotaļlietu klāstā, sagatavojām Tev vairākus ieteikumus, kā atrast vispiemērotāko dāvanu.

 • Nepieciešama autoskola Rēzeknē? Uzzini, kur mācīties izdevīgi!

  Publicitātes foto

  Ja vēlies iegūt autovadītāja apliecību, noteikti esi domājis, kur atrast pieredzējušus pasniedzējus. Izvēloties kvalitatīvas apmācības, varēsi ne tikai droši sēsties pie stūres, bet arī ietaupīt naudu, nokārtojot CSDD eksāmenu ar pirmo piegājienu. Lai mācītos labā autoskolā, nav nepieciešams doties uz galvaspilsētu, jo autoskola Rēzeknē piedāvā B kategorijas apmācības personām no 16 gadu vecuma. 

 • Kredīti – izvēlies labāko un aizņemies droši

  Foto: Pixabay.com

  Kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, meklējam piemērotus risinājumus. Viens no tādiem – ātrā kredīta noformēšana.