Vietējās ziņas

 • Laiks domāt par Valentīndienu: 5 dāvanu idejas viņai un viņam

  Savas rūpes un mīlestību mīļotajam cilvēkam droši varam izrādīt katru dienu. Tomēr ir dienas, kas ir īpašākas par citām. Lai gan Valentīndienas tradīcija nāk no ārzemēm, Latvijā tā ir stabili iesakņojusies. Valentīndienā ierasts pārsteigt un iepriecināt mīļoto cilvēku. Kā to izdarīt? 

 • Daži ieteikumi, pērkot kontaktlēcas internetā

  Iepirkšanās internetā ir ērta un izdevīga, to izmanto vairums patērētāju. Internetā pērk ne tikai apģērbu, sadzīves preces un elektroierīces, bet nu jau uzticību iekarojušas arī medicīnas preces. Kontaktlēcas ir vienas no medicīnas precēm, ko arī var ērti un ātri iegādāties internetā. Lēcas gan būs jāmeklē specializētos interneta veikalos. 

 • Automašīnas remonts: lietas, ko var paveikt paša spēkiem

  Automašīnas uzturēšana un remonts vienmēr saistās ar zināmiem tēriņiem. Bez šaubām, ne visus remontdarbus iespējams veikt paša spēkiem, taču ir virkne darbu, kuru dēļ doties uz autoservisu ne vienmēr ir vajadzīgs. 

 • Apvieno visus savus kredītus vienā

  Kad dzīve krāsojas rožainās krāsās, domājot par savu un ģimenes labklājību daudzi aizņemas naudas līdzekļus, lai iekārtotu mitekli, izremontētu lauku māju, uzsāktu savu biznesu vai realizētu citu sen lolotu sapni. Iespējams, tas ir nevainīgs patēriņa kredīts auto remontam, ar kuru vairs nespēj tikt galā? Bet ko darīt, ja plānotie ienākumu avoti zūd un vairs nespēj segt parādus bankās? Daudzie kredīti rada apjukumu ne tikai dažādo maksājumu grafiku dēļ, tie kopā var sastādīt arī prāvu naudas summiņu to kredītu dēļ, kuri ir izsniegti uz paaugstinātām procentu likmēm, kā tas bieži vien ir ātro kredītu gadījumā. Ko darīt, ja esi nokļuvis bezizejas situācijā, kurā ienākumi vairs nespēj segt izdevumus?

 • Kas Tev būtu jāzina, pārvadājot mājdzīvnieku automašīnā

  Publicitātes foto

  Valstī, kurā dzīvo teju divi miljoni cilvēku, katram ir savs viedoklis par dažādiem jautājumiem. Taču ir divas lietas, kas teju visiem ir kopīgas – tā ir mīlestība pret suņiem un kaķiem. 

 • Cietā kurināmā apkures katli – kā izvēlēties īsto?

  Publicitātes foto

  Cietā kurināmā apkures sistēmas darbību vienkāršotā veidā iespējams aprakstīt šādi: krāsnī sadegot kurināmajam, uguns uzkarsē ūdeni, kas atrodas boilerī, bet pēc tam plūst uz karstā ūdens krātuves cilindru, ko, attiecīgi, sūknis pēc tam pārvada uz radiatoriem. Šāda veida apkures katlos lielākoties izmanto cieto kurināmo. Apkures katli atšķiras gan pēc cenas, gan kvalitātes, un tas, attiecīgi ietekmē visas apsildes sistēmas darbību. 

 • Reklāma un sludinājumi Rēzeknē – iespēju zemē

  Publicitātes foto

  Ja šķiet, ka Latvijā esi redzējis visu un viena pilsēta no otras atšķiras vien ar ģerboni vai tūrisma apskates vietu, tad ir vērts doties ceļojumā uz Rēzekni. Tie, kas tur bijuši runā, ka tā ir kā cita pasaule – kā maza valstiņa, kas attīstās pati. Šī ir vieta, kur ir viss nepieciešamais, lai veiksmīgi vadītu tur savu ikdienu, kā arī viss, ko vēlētos ieraudzīt tūrists. Iespējams, nav daudz dzirdēts par notikumiem šajā vietā, bet tā ir viena no aktīvākajām Latvijas pilsētām, kas nepārtraukti attīstās un ik dienas sasniedz jaunus mērķus. Reklāma Rēzeknē Dalder.lv portālā to lieliski atspoguļo.

 • Jumta nomaiņa: kādu segumu izvēlēties?

  Kad pienāk brīdis uzlikt savai mājai jaunu jumtu, mums ir vairākas izvēles iespējas. Tu neesi spiests likt to pašu vai līdzīgu materiālu tam, kāds ir bijis līdz šim. Taču, lai rezultāts būtu kvalitatīvs, izdarot pareizo izvēli, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas.

 • Augsti kvalificēts dermatologs pieejams arī Rēzeknē

  Publicitātes foto

  Ikviens cilvēka orgāns kādā brīdī var būt izšķiroši nozīmīgs, jo katra mūsu ķermeņa daļa ietekmē pārējās un var mainīt kopējo veselības stāvokli. Īpaši jāatzīmē āda kā lielākais ķermeņa orgāns, kas pelnījusi tieši tādas pašas rūpes kā, piemēram, zobi. Diemžēl, par to, cik svarīga ir āda cilvēka veselības nodrošināšanā, ikdienā aizdomājamies reti. 

 • Kādu gultu pirkt kvalitatīvai atpūtai?

  Publicitātes foto

  Ja tu vēlies būt pārliecināts, ka katru nakti varēsi izbaudīt patīkamu miegu un no rīta piecelties možs un gatavs jaunai dienai, ir ļoti svarīgi izvēlēties gultu, kas ideāli atbilst tavām vajadzībām.