Vietējās ziņas

 • Kas Tev būtu jāzina, pārvadājot mājdzīvnieku automašīnā

  Publicitātes foto

  Valstī, kurā dzīvo teju divi miljoni cilvēku, katram ir savs viedoklis par dažādiem jautājumiem. Taču ir divas lietas, kas teju visiem ir kopīgas – tā ir mīlestība pret suņiem un kaķiem. 

 • Cietā kurināmā apkures katli – kā izvēlēties īsto?

  Publicitātes foto

  Cietā kurināmā apkures sistēmas darbību vienkāršotā veidā iespējams aprakstīt šādi: krāsnī sadegot kurināmajam, uguns uzkarsē ūdeni, kas atrodas boilerī, bet pēc tam plūst uz karstā ūdens krātuves cilindru, ko, attiecīgi, sūknis pēc tam pārvada uz radiatoriem. Šāda veida apkures katlos lielākoties izmanto cieto kurināmo. Apkures katli atšķiras gan pēc cenas, gan kvalitātes, un tas, attiecīgi ietekmē visas apsildes sistēmas darbību. 

 • Reklāma un sludinājumi Rēzeknē – iespēju zemē

  Publicitātes foto

  Ja šķiet, ka Latvijā esi redzējis visu un viena pilsēta no otras atšķiras vien ar ģerboni vai tūrisma apskates vietu, tad ir vērts doties ceļojumā uz Rēzekni. Tie, kas tur bijuši runā, ka tā ir kā cita pasaule – kā maza valstiņa, kas attīstās pati. Šī ir vieta, kur ir viss nepieciešamais, lai veiksmīgi vadītu tur savu ikdienu, kā arī viss, ko vēlētos ieraudzīt tūrists. Iespējams, nav daudz dzirdēts par notikumiem šajā vietā, bet tā ir viena no aktīvākajām Latvijas pilsētām, kas nepārtraukti attīstās un ik dienas sasniedz jaunus mērķus. Reklāma Rēzeknē Dalder.lv portālā to lieliski atspoguļo.

 • Jumta nomaiņa: kādu segumu izvēlēties?

  Kad pienāk brīdis uzlikt savai mājai jaunu jumtu, mums ir vairākas izvēles iespējas. Tu neesi spiests likt to pašu vai līdzīgu materiālu tam, kāds ir bijis līdz šim. Taču, lai rezultāts būtu kvalitatīvs, izdarot pareizo izvēli, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas.

 • Augsti kvalificēts dermatologs pieejams arī Rēzeknē

  Publicitātes foto

  Ikviens cilvēka orgāns kādā brīdī var būt izšķiroši nozīmīgs, jo katra mūsu ķermeņa daļa ietekmē pārējās un var mainīt kopējo veselības stāvokli. Īpaši jāatzīmē āda kā lielākais ķermeņa orgāns, kas pelnījusi tieši tādas pašas rūpes kā, piemēram, zobi. Diemžēl, par to, cik svarīga ir āda cilvēka veselības nodrošināšanā, ikdienā aizdomājamies reti. 

 • Kādu gultu pirkt kvalitatīvai atpūtai?

  Publicitātes foto

  Ja tu vēlies būt pārliecināts, ka katru nakti varēsi izbaudīt patīkamu miegu un no rīta piecelties možs un gatavs jaunai dienai, ir ļoti svarīgi izvēlēties gultu, kas ideāli atbilst tavām vajadzībām. 

 • Aknu attīrīšana, izmantojot dabīgus produktus

  Foto: Shutterstock.com

  Veselība pirmajā vietā, vai ne? Tas ir mūsu dārgums un spēks, lai dzīvotu piepildītu dzīvi. Mūsu vesela organisma dzinējspēks ir aknas! Padomājiet vien, cik daudz darba tām ikdienā jāveic? Un kā jau visam šajā pasaulē, tām ir nepieciešama profilakse un rūpes par tām. Aknu attīrīšana ir iespējama, lietojot dabīgus produktus. Uzziniet, kuri tie ir, raksta turpinājumā! 

 • 6 ieteikumi ēšanai ar nelielu budžetu

  Publicitātes foto

  Vai zini, cik daudz naudas nedēļā, mēnesī vai gadā iztērē par pārtiku? Tā var būt pat lielākā daļa algas. Bet tici vai nē, arī uz ēdienu ir iespējams ietaupīt. Un nē, tev nevajag "taupīt" uz produktu kvalitāti. 

 • Baudi gardu maltīti sporta bārā un seko līdzi aktualitātēm sportā!

  Publicitātes foto

  Vai esi apveltīts ar sportisku azartu, fanošana par kādu no sporta veidiem ir mīļākais brīvā laika pavadīšanas veids vai varbūt vienkārši patīk atrasties sportiskā gaisotnē, paralēli baudot gardu maltīti? Tad negaidi ne mirkli un apmeklē sporta bāru Optibet jau šodien! Īpaši bonusi, piedāvājumi, patīkami pārsteigumi – tas viss pieejams pie mums, tāpat kā visdažādākie sporta veidi un visgardākās maltītes.

 • Paklāju tīrīšana – kā izvēlēties un kopt dažādu materiālu paklājus?

  Foto: Pixabay.com

  Pareizi izvēlētam paklājam piemīt spēja padarīt omulīgākas jebkuras biroja telpas vai mājokli. Mīkstais grīdas segums vienlaikus gan slāpē troksni, gan atsvaidzina interjeru, piešķirot tam īpašu noskaņu. Taču atšķiras gan paklāju materiāli un pielietojums, gan paklāju tīrīšana. Kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko paklāju un tā kopšanu?