Vietējās ziņas

 • Siltumnīcas sagatavošana sezonai

  Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas pašu spēkiem izaudzēt dārzeņus un augļus. Lai to varētu izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk, uzmanība ir jāpievērš ne tikai pašiem augiem, kas tiek audzēti siltumnīcā, bet arī augsnei. Tā ir rūpīgi jāsagatavo jaunajai sezonai, lai tajā izaugtu pēc iespējas lielāki un gardāki dārzeņi. 

 • Ziemassvētki jau teju klāt! Kā iegādāties dāvanas, nepārtērējot tām atvēlēto budžetu?

  Ziemassvētki ir gada skaistākais laiks, kas nozīmē arī dāvanu pasniegšanu un saņemšanu. Lai arī cik ļoti mēs vēlamies nodrošināt jautru un bezrūpīgu svētku atmosfēru, tāpat mēs vēlamies būt pārliecināti, ka kontrolējam svētku tēriņus. 

 • 10 naudas taupīšanas padomi

  Lūk, 10 padomi, kā ietaupīt, kas noteikti uzlabos personīgo finanšu stāvokli.

 • Kādēļ vērts iegādāties mēbeles internetā?

  Iepirkšanās internetā mūsdienās ir jau ļoti pierasta lieta – cilvēki novērtē ērtības, ko tā sniedz. To zina arī ražotāji un tirgotāji, sniedzot iespēju tiešsaistē pasūtīt teju visu, ko vien varam iedomāties. 

 • Gribu baltākus zobus – ar ko sākt un kā iegūt labākus rezultātus

  Skaists smaids ir vislabākā vizītkarte, kas palīdz veidot komunikāciju ar apkārtējo sabiedrību, ceļ pašapziņu, pozitīvi ietekmē gan profesionālo, gan privāto dzīvi. Ja spogulī pretī veras smaids, kas neapmierina, tad jāmeklē cēloņi un iespējas tos novērst. Ja zobu tonis nav tik balts, cik gribētos, tad pirmā doma parasti ir par zobu balināšanu. 

 • Higiēnas serviss Rēzeknē: uzlabot uzņēmuma tēlu ir vienkārši!

  Foto: Berendsen.lv

  Uzņēmuma rūpes par darbiniekiem un apmeklētājiem nosaka detaļas: brīvi pieejams dzeramais ūdens, kafijas un našķu krājumi biroja virtuvē, komfortablas mēbeles un arī labierīcību komforts un higiēna. Lai tualetes telpas atbilstu moderniem tīrības standartiem, tam nepieciešama lielāka uzmanība nekā tikai regulāra ziepju un tualetes papīra nomaiņa. Lasiet šajā rakstā par to, kā profesionāls higiēnas serviss var uzlabot darba vidi jūsu uzņēmumā!

 • Optibet sporta bārs – vieta, kuru apmeklēt ar draugiem un ne tikai

  Iedomājies – ir pienākusi nedēļas nogale, un pie Tevis ciemos dodas sen neredzētu draugu kompānija, kas vēlas Tevi satikt un lieliski pavadīt laiku. Savukārt Tu, būdams namatēvs, lauzi galvu par to, kā savus ciemiņus izklaidēt, kur aizvest, ko parādīt. Dažkārt, lai panāktu maksimālu efektu, nemaz nav nepieciešams daudz, un atliek tikai aizvest savu kompāniju uz Optibet sporta bāru. Un par to, kādēļ ir vērts turp doties, lasi turpinājumā.

 • Kā sadalīt ienākumus, lai pietiktu gan rēķiniem un pārtikai, gan iekrājumiem?

  Lai arī par naudas pelnīšanu un tērēšanu tiek runāts daudz, tomēr vēl arvien daudziem samērot ienākumus un izdevumus šķiet sarežģīti. Ja par mājokli jāmaksā ievērojama naudas summa, kā var segt vēl arī citus aktuālos izdevumus un izveidot iekrājumus? Atbilde ir budžeta plāns. Lūk, kā to izveidot!   

 • 5 iemesli, kāpēc Pasaules čempionātu hokejā skatīties Optibet sporta bārā

  Iespējams, arī Tavā ģimenē, draugu, radu, kolēģu vai paziņu lokā ir kāds cilvēks, kurš, jau laicīgi gatavojoties, visiem apkārtējiem ir paziņojis – no 11. līdz 21. maijam mani nekādā gadījumā netraucējiet – es skatīšos Latvijas spēles Pasaules čempionātā hokejā! Nebūs melots, ja teiksim, ka liela daļa Latvijas patiešām dzīvo ar hokeju sirdī un dvēselē, cītīgi un aizrautīgi jūtot līdzi Latvijas valstsvienībai. Un arī šogad, tāpat kā citus gadus, mērosim spēkus ar vairākām spēcīgām un mazāk spēcīgām komandām. 

 • Kā iekrāt pietiekami daudz naudas dzīvokļa remontam

  Mājoklis var būt personīgā pils, taču tā arī prasa zināmus finansiālos ieguldījumus – ne vien jāapmaksā aktuālie rēķini, bet periodiski jāveic remonts un citi labiekārtošanas darbi. Lielākus darbus var un vajag plānot kaut tādēļ, ka nereti nepieciešams iekrāt naudu šo darbu veikšanai. Kā to visefektīvāk izdarīt? Par to turpinājumā.