Vietējās ziņas

 • Mākslīgā akmens izlietnes – 5 iemesli, kāpēc izvēlēties

  Izlietne gan virtuvē, gan vannasistabā ir centrālais objekts, bez kura šīs telpas nemaz nevar pildīt savu pamatfunkciju, jo izlietnes paredzētas mūsdienīgu ērtību un higiēnas normu nodrošināšanai. Santehnikas veikalos, skatoties izlietnes, pamatoti var rasties apjukums, jo izvēle ir tiešām plaša, tomēr tajā pašā laikā var būt grūtības atrast tieši sava mājokļa specifikai atbilstošas izlietnes, kas apmierinātu visas funkcionālās un estētiskās prasības. 

 • Jauna dārza krēsla iegāde – pēc kādiem parametriem izvēlēties īsto?

  Lai atpūta dārzā būtu pilnvērtīga, tā prasa dažādu komfortablu lietu kopumu jeb ekipējumu. Atpūta dārzā nav iedomājama arī bez laba un ērta atpūtas krēsla, lai brīvajos brīžos varētu palasīt grāmatu, padzert kafiju, atgulties vai pat sauļoties. Dārza krēslu dažādība veikalu piedāvājumos ir dažāda – pēc kādiem parametriem izvēlēties, lai krēsli kalpotu ilgi un komfortabli? Lasi šo rakstu un uzzini!

 • Bērns iepazīst pasauli un attīstās kopā ar cūciņu Peppu

  Pirmajos dzīves gados bērns uzņem ļoti daudz informācijas, apgūst jaunas un nozīmīgas prasmes, kā arī sāk iepazīt apkārtējo pasauli. To visu bērni lielākoties paveic ar rotaļāšanās palīdzību – ar spēlēm un rotaļlietām viņi izzina, izpēta, atklāj, izmēģina un mācās. Lielisks palīgs šajos procesos ir bērnu iemīļotie animāciju filmu tēli, kurus bērni jau iemīļojuši un labprāt iesaista savās rotaļās. 

 • Swarovski rotas sievietes skaistumam

  Izmantojot mirdzošos Swarovski kristālus un pērles, pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas rotaslietas gan svētkiem, gan ikdienai.

 • Ūdens relaksācijas centrs – lieliska vieta atpūtai vienatnē vai ar ģimeni

  Sabalansēt darbu un atpūtu mūsdienās ir kļuvis par īstu izaicinājumu. Daudzi no mums ikdienā strādā uz miega un atpūtas rēķina. Skaidrs, ka gribam nodrošināt savas un ģimenes vajadzības, tomēr ilgtermiņā tas nestrādā. Lai saglabātu labas darbaspējas un veselību, ir nepieciešams regulāri ieplānot kvalitatīvu atpūtu.

 • Siltumnīcas sagatavošana sezonai

  Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas pašu spēkiem izaudzēt dārzeņus un augļus. Lai to varētu izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk, uzmanība ir jāpievērš ne tikai pašiem augiem, kas tiek audzēti siltumnīcā, bet arī augsnei. Tā ir rūpīgi jāsagatavo jaunajai sezonai, lai tajā izaugtu pēc iespējas lielāki un gardāki dārzeņi. 

 • Kādēļ vērts iegādāties mēbeles internetā?

  Iepirkšanās internetā mūsdienās ir jau ļoti pierasta lieta – cilvēki novērtē ērtības, ko tā sniedz. To zina arī ražotāji un tirgotāji, sniedzot iespēju tiešsaistē pasūtīt teju visu, ko vien varam iedomāties. 

 • Gribu baltākus zobus – ar ko sākt un kā iegūt labākus rezultātus

  Skaists smaids ir vislabākā vizītkarte, kas palīdz veidot komunikāciju ar apkārtējo sabiedrību, ceļ pašapziņu, pozitīvi ietekmē gan profesionālo, gan privāto dzīvi. Ja spogulī pretī veras smaids, kas neapmierina, tad jāmeklē cēloņi un iespējas tos novērst. Ja zobu tonis nav tik balts, cik gribētos, tad pirmā doma parasti ir par zobu balināšanu. 

 • Higiēnas serviss Rēzeknē: uzlabot uzņēmuma tēlu ir vienkārši!

  Foto: Berendsen.lv

  Uzņēmuma rūpes par darbiniekiem un apmeklētājiem nosaka detaļas: brīvi pieejams dzeramais ūdens, kafijas un našķu krājumi biroja virtuvē, komfortablas mēbeles un arī labierīcību komforts un higiēna. Lai tualetes telpas atbilstu moderniem tīrības standartiem, tam nepieciešama lielāka uzmanība nekā tikai regulāra ziepju un tualetes papīra nomaiņa. Lasiet šajā rakstā par to, kā profesionāls higiēnas serviss var uzlabot darba vidi jūsu uzņēmumā!

 • Kā sadalīt ienākumus, lai pietiktu gan rēķiniem un pārtikai, gan iekrājumiem?

  Lai arī par naudas pelnīšanu un tērēšanu tiek runāts daudz, tomēr vēl arvien daudziem samērot ienākumus un izdevumus šķiet sarežģīti. Ja par mājokli jāmaksā ievērojama naudas summa, kā var segt vēl arī citus aktuālos izdevumus un izveidot iekrājumus? Atbilde ir budžeta plāns. Lūk, kā to izveidot!