Banner 980x90

Latgales Kultūrvēstures muzejs

Latgales Kultūrvēstures muzejs dibināts 1959. gadā, un savā darbībā tas pievērsies padziļinātai Rēzeknes novada un Latgales reģiona kultūrvēstures izpētei. Muzejā vienkopus savākta nozīmīga Latgales keramikas un tēlotājmākslas kolekcija, kā arī etnogrāfisko priekšmetu kolekcija.

Tajā darbojas zinātniskā bibliotēka, kas piedāvā apmeklētājiem literatūru par Latgali. Pēc rekonstrukcijas muzejs ieguvis plašas telpas un liftu, kas ļauj visiem, arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iepazīt Latgales vēstures un šodienas krustpunktus. Apmeklētājiem muzejs piedāvā: Latgales keramikas ekspozīciju "Māla un uguns pārvērtību radīts brīnums" un vēstures ekspozīciju "Rēzekne laikmetu griežos", Izglītojošas programmas ("24 stundis latgalīts" u.c.) un pilsētas ekskursiju "Satikšanās Rozes pilsētā", kā arī mākslas izstādes un tematiskas lekcijas.

Adrese: Atbrīvošanas aleja 102, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis: +371 64622464
Mājaslapa: rezekne.lv
E-pasts: muzejs@rezekne.lv
GPS koordinātes: 56.507858, 27.331646

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)