Banner 980x90

Kustības ir vitalitātes nosacījums

Ikviens no mums var justies un izskatīties labāk. Jā, to ir iespējams apgalvot ar pilnu pārliecību! Studijas “Veselības sporta stacija” kolektīvu vieno uzskats, ka ikviens cilvēks var uzlabot savu pašsajūtu un izskatu, ja regulāri un mērķtiecīgi īsteno piemērotu fizisko aktivitāšu veidu. 

Šobrīd studijā piedāvājam pārsvarā grupu un individuālas nodarbības. Jogas un pilates grupu un individuālas nodarbības ir vispieprasītākās, jo mūsdienu cilvēki dod priekšroku treniņiem, kuri vienlaikus risina visas viņa aktuālās problēmas: veido muskulatūru, uzlabo locītavu veselību, uztur labu stāju, kā arī veicina koncentrēšanās spējas, mazina psihoemocionālu stresu un ļauj uz brīdi atlikt ikdienas domas.

Ķermeņa veselībai patīk kustību daudzveidība, bet prāts vēlas laiku pavadīt interesanti un pozitīvi. Tādēļ studija regulāri papildina nodarbību piedāvājumu. Mūsu nodarbību sarakstā atradīsiet: pilates trenažieru nodarbības individuāli vai pārī, pilates grupu nodarbības uz paklāja, apļa treniņš ar pilates trenažieriem, individuālas jogas nodarbības, klasiska Hatha joga, joga veselai mugurai un spēcīgiem muskuļiem, joga detoksam, joga enerģijai un vēl citas nodarbības. 

 

Mūsu studijā nodarbības vada kvalificēti treneri, kas ir arī sava darba entuziasti. Katrs no treneriem ir ne tikai apguvis zināšanas savā specializācijā, bet ieguvis sertifikāciju un turpina pilnveidot zināšanas. Mums ir būtiski, lai jūs saņemtu kvalitatīvu, zinošu profesionāļu sniegtu pakalpojumu!

Kustības ir labākā veselības un pozitīva noskaņojuma profilakse, tādēļ studijas treneri ar prieku sniedz ieteikumus, kā apvienot nodarbības trenera vadībā ar fiziskajām aktivitātēm ārpus studijas un brīvā laika aktivitātēm: pilates un riteņbraukšana, joga un sports, amatieru sports un vingrošana traumu profilaksei un ne tikai. 

 

Nereti, lai sasniegtu labākus rezultātus, ir nepieciešama kompleksa pieeja. Tādēļ mūsu treneri savas kompetences ietvaros sniedz uztura rekomendācijas vai iesaka uztura speciālista konsultācijas. Savukārt muskuļu darba, vielmaiņas, limfas cirkulācijas uzlabošanai un relaksācijai pieejamas dažādas masāžu procedūras.  

Studijas pievienotā vērtība ir meistarklases un pasākumi, kurus rīkojam sadarbībā ar dažādu jomu speciālistiem, jo ir tik daudz noderīgu tēmu, par kurām runāt, un viltīgu “knifiņu”, ar kuriem dalīties, lai ceļš uz veselību un labsajūtu būtu efektīvāks un patīkamāks. 

 

Atbalstām topošos kolēģus un labprāt dalāmies ar zināšanām, tādēļ studija piedāvā arī prakses vietas veselības sporta specializācijas un jogas studentiem. 

 

Tuvāk iepazīstiet mūs šeit: veselibassportastacija.com

Tiekamies! 

 

 

Raksta autore: Kristiana Jansone, studijas “Veselības sporta stacija” vadītāja, sertificēta fitnesa trenere, pilates un jogas instruktore, veselīga dzīvesveida konsultante un motivatore.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)