Uzticams energoresursu tirgotājs ar starptautisku pieredzi

Tādi energoresursi kā elektrība un dabasgāze šodien ir neaizstājami, jo nodrošina gan mājsaimniecības, gan tautsaimniecības procesus. Pēc energotirgus atvēršanas arī Latvijā patērētājiem ir iespēja pašiem izlemt, no kura tirgotāja šos tik nepieciešamos resursus iegādāties, izvērtējot gan piedāvājumu, gan cenas.

"Ignitis Latvija", kas ir viens no Lietuvas enerģētikas milža "Ignitis Group" uzņēmumiem, jau īsā laikā ieguvis stabilas pozīcijas un plašu klientu loku kā uzticams enerģētikas tirgus dalībnieks. "Ignitis Latvija" specializējas darbā tieši ar biznesa klientiem un nodrošina uzņēmumiem gan elektroenerģiju, gan dabasgāzi.

Dabasgāze no diversificētiem piegādes avotiem
"Ignitis Latvija" klientiem nodrošina individuāli pielāgotu pakalpojumu un iespējami labākās dabasgāzes cenas esošajā tirgus situācijā. Klienti var izvēlēties starp elastīgajiem un fiksētajiem tarifiem atkarībā no savām vajadzībām un dabasgāzes patēriņa apjoma, specifikas. Fiksētais tarifs būs vairāk piemērots klientiem, kuri vēlas stabilitāti un paredzamību savos izdevumus gan šodien, gan pārskatāmā nākotnē. Elastīgais tarifs piemērots tiem, kuri gatavi riskēt, lai iegūtu iespējami labāko cenu esošajos tirgus apstākļos, jo rēķinu ietekmē dabasgāzes cena biržā. Domājot par klientu ērtībām un dabasgāzes piegāžu nepārtrauktību, "Ignitis Latvija" nodrošina diversificētus dabasgāzes piegādes avotus – piegādātāji ir sadalīti, mazinot riskus. 40% "Ignitis Latvija" tirgotās dabasgāzes ir no LNG Klaipēda termināļa, sniedzot lielāku neatkarību no Krievijas dabasgāzes. 

Elektrība: zaļā enerģija un saules paneļi
Arī elektroenerģija "Ignitis Lavija" biznesa klientiem pieejama par fiksētu vai elastīgu cenu, izvēloties tieši sava uzņēmuma darbības specifikai piemērotāko risinājumu. "Ignitis Latvija" arī izveidojis atjaunojamās enerģijas produktu klientiem, kuri atbildīgi izturas pret vidi un patēriņu. Pieprasījums pēc zaļās enerģijas pieaug visā pasaulē un arī Latvijā, jo sabiedrība kopumā arvien vairāk sāk domāt par to, kā mazināt ietekmi uz vidi un, kur tas ir iespējams, izvēlas zaļākus risinājumus. 

"Ignitis Latvija" piedāvā arī saules elektrostacijas ierīkošanas pakalpojumus ar elastīgām norēķinu iespējam, tādējādi veicinot saules paneļu izmantošanu un biznesa klientu interesi par zaļo enerģiju. "Ignitis Latvija" nodrošina pilnu saules stacijas projekta izstrādi atbilstoši klienta vajadzībām, iegūst visas nepieciešamās atļaujas un realizē projektu, lai klients saņemtu jau funkcionējošu saules elektrostaciju.

Elektroauto uzlādes staciju ierīkošana
Bet ar to biznesa klientiem pieejamo pakalpojumu klāsts nebeidzas. Sekojot tendencēm, "Ignitis Latvija" piedāvā arī elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu uzņēmumu teritorijās. Ikvienam, kurš savā autoparkā izmanto elektroautomašīnas vai vēlas nodrošināt klientiem un darbiniekiem pieejamu uzlādes infrastruktūru, iespējams uzstādīt gan lēnās, gan ātrās elektroauto uzlādes stacijas. "Ignitis Latvija" plāno kļūt par uzticamāko un ērtāko ātrās uzlādes tīklu Baltijā. Lietuvā jau ir uzstādītas aptuveni 70 publiski pieejamas uzlādes stacijas pilsētu centros, pie autoceļiem, ātrās ēdināšanas restorāniem un birojiem. Pieejamas elektroauto uzlādes stacijas, kas stiprināmas pie sienas, montējamas uz zemes, kā arī bezvadu uzlādes stacijas.

Kāpēc sadarboties ar "Ignitis Latvija"?
Energoresursu tirgū ir liela konkurence, tāpēc loģisks ir jautājums – kāpēc iegādāties dabasgāzi, elektrību un citus pakalpojumus tieši no "Ignitis Latvija". 

"Ignitis Latvija" konkurences priekšrocības ir:
• starptautiska pieredze ar biznesa klientiem un augsta kompetence;
• konkurētspējīgas cenas un dažādi tarifu plāni;
• iespēja iegādāties vairākus energoresursus pie viena tirgotāja;
• individuāla pieeja katram klientam, izvērtējot vajadzības;
• augstākā līmeņa klientu serviss un operatīvs darbs ikvienā situācijā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu