"Viaplay" sapulcinājusi visu Latvijas sporta komentētāju eliti

Lai nodrošinātu augstvērtīgu sporta pārraižu translāciju un piedāvātu Latvijas skatītājiem viskvalitatīvāko izklaidi, straumēšanas platforma "Viaplay" sapulcinājusi visu Latvijas sporta komentētāju eliti, tostarp piesaistot Anatoliju Kreipānu, Kristapu Blanku un citus. 

Turpmāk Latvijā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēles ekskluzīvi translēs "Viaplay" platformā Baltijas reģionā līdz pat 2026. gada sezonas noslēgumam. Lai skatītāji gūtu visplašāko ieskatu hokeja laukumā notiekošajā, piesaistīti augstākās klases komentētāji – Anatolijs Kreipāns, Artis Ābols, Oļegs Sorokins un Lotārs Zariņš. NHL spēļu straumēšanu "Viaplay" uzsācis nekavējoties, nodrošinot 2021.–2022. gada sezonu, piedāvājot skatītājiem līdz pat 1400 tiešraidēm katru sezonu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Līgums ir spēkā līdz 2025.–2026. gada sezonai. Turklāt "NENT Group" visas sezonas plāno plaši iepazīstināt ar Stenlija kausa izslēgšanas spēlēm un fināla kausu, nodrošinot arī NHL Winter Classic, NHL All-Star Game, NHL Stadium Series, NHL Heritage Classic and NHL Global Series spēles.


Savukārt futbola, Formulas 1 un pārējo sacensību komentēšanai piesaistīti arī citi komentētāju elites pārstāvji: Andris Auziņš, Krišjānis Kļaviņš, Kristaps Blanks, Artūrs Virbulis un Gustavs Šķenders

Anders Jensens, "NENT Group" prezidents un izpilddirektors: "Esam uzsākuši "Viaplay" darbību Baltijā ar solījumu nodrošināt abonentiem vispusīgu izklaidi un vislabākos sporta veidus pasaulē. Tāpēc esmu ļoti priecīgs par šo unikālo ilgtermiņa darījumu ar NHL, kas nodrošinās "Viaplay" skatītājiem ekskluzīvu piekļuvi visām labākajām hokeja līgas spēlēm uz planētas. NHL ir viens no spēcīgākajiem zīmoliem sporta pasaulē, un tas lieliski iekļaujas mūsu portfelī kopā ar F1 sezonu, kur tā sāksies vēlāk jau šomēnes, kā arī Bundeslīgu, UEFA Čempionu līgu un Eiropas līgā, ko būs iespēja straumēt jau no augusta "Viaplay" platformā."

"Tas ir lieliski, ka Latvijas hokeja faniem būs iespēja skatīties NHL spēles tiešsaistē straumēšanas platformā "Viaplay". Hokejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā, ja ne pats populārākais, tādēļ šī ir iespēja Latvijas līdzjutējiem sekot līdzi tautiešu talantiem un hokejā un profesionālajiem spēlētājiem NHL," saka NHL komentētājs, hokejists un treneris Artis Ābols, "man būs aizraujoši pirmo reizi mūžā komentēt NHL spēles. NHL ir ātrs un aizraujošs sports, kā arī ļoti skaists, tādēļ praktiski ikviens var uzvarēt. Atcerieties Senlouise Blues stāstu? Šogad – varbūt Avalanche?"

"Nent Gourp" pašreiz nodrošinājusi ekskluzīvas tiesības uz Formula 1 autosporta sacensībām, UEFA Čempionu līgu, UEFA Eiropas līgu, UEFA konferenču līgu, Bundeslīgu, Anglijas kausa futbolu, Dienvidamerikas valstu futbolu, Sieviešu virslīgu, Sieviešu Bundeslīgu un Sieviešu A sērijas spēlēm. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu